Görüş Bildir

Bakan Soylu: '3 Bin 250 Polisimiz Katar'daki Dünya Kupası'nda Görev Alacak'

Anasayfa > Gündem

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, '3 bini çevik kuvvet olmak üzere toplam 3 bin 250 polisimiz Katar'daki Dünya Kupası'nda görev alacak' dedi.

Bakan Soylu, 'İç Güvenlik Sektörünün Sivil Gözetiminin Güçlendirilmesi Projesi 3. Aşama Kapanış Toplantısı sonrası açıklama yaptı.

Sputnik'in aktardığına göre Soylu, 3 bini çevik kuvvet olmak üzere toplam 3 bin 250 polisin Katar'daki Dünya Kupası'nda görev alacağını açıkladı.

'Macaristan'ın 2 kapısında Türk polisi duracak'

'Macaristan'ın 2 kapısında Türk polisi duracak'

Sırbıstan'ın gümrük kapılarında Türk polisinin durmasına ilişkin görevin 2 yıldır sürdürüldüğünü belirten Soylu, 'Sırbistan polisi ile kontrol ve aynı zamanda Sırbistan polisi ile uyuşturucu göçmen kaçakçılığı ile ortak operasyon düzenleme kabiliyeti için ordaydık. Çok memnun olduklarını ortaya koydular. Aynı şekilde Macaristan ile de yapılacak. Macaristan'ın 3 kapısı var, 2 kapısında Türk polisi duracak' ifadelerini kullandı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
47
38
11
6
4
4
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Ongan the One

Satacak bir şey kalmadı, bu ülkede onlardan önce doğmuş insanları kiralıyorlar.. Bu polisler buradaki kadın katillerini, tecavüzcüleri yakalamayı ne ara tama... Devamını Gör

ismail abi

parayla neyin satıldığı belli oldu.

Deniz K.

3 ay sonra haberler ; katara giden polislerin 3 bin 150 si geri dönmedi