Bahçeli 'Seçimin Arkasında PKK ve FETÖ Var' Dedi ve Ekledi: 'Bakalım Her Şey Nasıl Güzel Olacakmış Göreceğiz'

 > 
135PAYLAŞIM

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin genel merkezinde düzenlenen bayramlaşma programının ardından yaptığı konuşmada, İstanbul seçimiyle ilgili, "Seçimlerle cumhurbaşkanlığı makamı itibarsızlaştırılmak istenmektedir. Bu seçimlerin arkasında FETÖ, PKK ve hırsı tükenmeyen politikacılar vardır." dedi.

Bahçeli'nin açıklamalarından satır başları şöyle:

'Sandığa giderek Avrupa'yı ABD'yi şaşkına çevirecek bir davranışı sergilemeliyiz'

"Bugün için İstanbul'da yaşayan seçmen hakkını elde etmiş her vatandaşımız, bayram münasebetiyle Türkiye'nin neresinde olursa olsunlar en geç 21 Haziran'da İstanbul'da olacak şekilde geri dönüşlerini yapmalı, 22 Haziran cumartesi gününü düşünerek dinlenerek geçirmeli, 23 Haziran'da sandığa giderek Avrupa'yı ABD'yi şaşkına çevirecek bir davranışı sergilemelerinde yarar görüyoruz."

'Seçimlerle cumhurbaşkanlığı makamı itibarsızlaştırılmak istenmektedir'

"Seçimlerle cumhurbaşkanlığı makamı itibarsızlaştırılmak istenmektedir. Bu seçimlerde sadece ve sadece A partisini, B partisini düşünmek yerine her partinin arkasındaki gölgeleri fark ederek, ilişkileri gözetleyerek bir karar vermenin arifesindeyiz."

'Hırsızlığın üzerini demokrasiyle kapatmanın anlamı yok, oylar çalınmıştır'

"Bu seçimlerin arkasında FETÖ, PKK, hırsı tükenmeyen politikacılar vardır. Bu seçimler Türkiye'nin geleceğini belirleme konusunda önemlidir. 2 aday var, diğerleri türevleri. 2 aday bu seçimlerde açık bir yarışın içerisine girmiştir. Hırsızlığın üzerini demokrasiyle kapatmanın anlamı yok. Oylar çalınmıştır."

'Bir tarafta birikim diğer tarafta sonradan yıldızlaştırılan şahıs'

"İki aday bayram sonrası televizyonlarda bir araya gelmeyi düşünmektedirler. Bu önemlidir, iyi bir tartıdır. Bir tarafta birikim diğer tarafta sonradan yıldızlaştırılan şahıs. Bakalım her şey nasıl güzel olacakmış göreceğiz."

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir