Babasının Cansız Bedeniyle Fotoğraf Çekildiği İçin Eleştiri Yağmuruna Tutulan Model

-

Babasının cansız bedeniyle fotoğraf çektikten sonra sosyal medya hesabında paylaşan modelin haberini sizler için thesun'dan derledik. Haberin devamı için aşağı kaydırın...

Kaynak: https://www.thesun.co.uk/news/worldnews/...

Sırp şarkıcı ve model olan Jelica Ljubicic, babasını kaybettikten sadece dakikalar sonra onun cansız bedeniyle çektiği fotoğrafı Instagram hesabında paylaştı.

Doğal olarak, fotoğraf çok fazla tepki aldı ve kısa bir süre sonra model fotoğrafı hesabından kaldırdı.

Sırp basını, bu fotoğrafın modelin babası öldükten sadece birkaç dakika sonra çekildiğini bildirdi.

Fotoğrafta babasının başı bir tarafa doğru düşmüş yatarken, Jelica; "Baba huzur içinde uyu. Savaşabileceğimiz kadar savaştık, fakat bu bizim elimizde değildi. Ne kadar yaşayacağımıza biz karar veremiyoruz. Bizi 67 yaşında terk etti. Her şey için teşekkür ederim, senin kızın olduğum için ve senin gibi bir babaya sahip olduğum için minettarım." mesajını paylaştı.

Jelica, Instagram profilinde kendisini model ve şarkıcı olarak tanımlıyor.

Babasının cansız bedeniyle paylaştığı fotoğrafın altına; "Bize doğru yolu gösterdiğin için teşekkür ederim. Huzur içinde uyu, her zaman kalplerimizde olacaksın." yorumunu yaptı. 

Fotoğraf bir süre sosyal medya hesabında kaldıktan sonra Jelica fotoğrafı kaldırmak zorunda kaldı.

Instagram hesabına yüklediği fotoğrafı kısa sürede yüzlerce insan gördü ve işte yorumlardan bazıları:

  • "Sadece hasta bir insan böyle bir şey yapabilir."

  • "Okuduklarıma ve gördüklerime inanamıyorum. Artık bu dünya için hiçbir umut kalmadı."

  • "Bu babasını ne kadar önemsediğini gösteriyor. Fotoğraf çekecek kadar zamana ve güce sahipmiş."

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

sanırım dünyanın çivisi çıkmış :O

ilhamperisinintozu

ulan yuh be artık

suspicious

yediği her herzeyi, özelini tüzelini sıçtığı boku paylaşan ve aldığı layklarla egosunu tatmin eden insanlar olduk. sonradan mı böyle olduk yoksa aslında hep böyle miydik bilemiyorum. bildiğim bir şey varsa o da ahlak denen kavramın yeni nesil tarafından yeterince benimsenemediği, büyükler tarafından yeterince aktarılamadığıdır. yoksa eleştirenlerin çoğunlukta olduğu gibi, bu fotoyu beğenip bu dingile üzülen, yaptığında bi beis görmeyen mal kesim de ziyadesiyle fazla olacaktır.

musikisinas-don-vito

Dün Kpss sınavında bir paragraf sorusu vardı, girenler hatırlar. Modern insanın kendi kendinin reklamını yapmaya ne kadar bağımlı olduğu konusunda. Şimdi bu kadını eleştiriyorsunuz ama sizin instagramdan paylaştığınız fotoğrafların altında da aynı içgüdü var aslında. Sadece bu kadın herkesten (normal olandan) daha fazla abarttığı için eleştiriliyor. Öte yandan instagram kullanmayanlar da size, sizin bu kadına baktığınız gibi bakıyor çünkü onlara göre de siz aşırısınız. Bu arada benim de instagram hesabım var ve bu kadını görünce bir şeyleri sorgulama ihtiyacı hissettim. İpin ucunu birazcık kaçırınca hepimiz bunun gibi olabiliriz.

-sessizkedi

Allah bizi korusun.

Görüş Bildir