Babalar Günü Şerefine! İngiltere'nin En Yakışıklı Babaları Yarışmasının 10 Ateşli Finalisti

-

Büyük Britanya'nın magazin ağırlıklı gazetelerinden The Sun, babalar günü için ülkenin en yakışıklı babalarını belirlemek istemiş. 

Yakınları, eşleri ya da arkadaşları tarafından yarışmaya gönderilen baba profillerinden en iyilerini sizler için derledik.

Kaynak: https://www.thesun.co.uk/fabulous/645676...

1. 30 yaşındaki Ryan Musk, Go-kart yarış pistinde müdürlük yapıyor. Yarışmaya katılmasını Debbie Musk istemiş

Annesi şöyle diyor; "Oğlum, 4 yaşındaki oğlu Tate ve 2 yaşındaki diğer oğlu Jake ile o kadar iyi ki. Tam zamanlı çalışmasına rağmen onlarla her zaman vakit geçirir, yemeklerini yedirir, banyolarını yaptırır ve oyun oynar. Onları büyütmeye gelince Ryan'a hiçbir şey mani olamaz. 28 yaşındaki eşi Frankie ile birlikte çok güzel ebeveynler..."

2. 41 yaşındaki Derren Guile marangozluk yapıyor. Yarışmaya ise 25 yıllık partneri Claire Fowler tarafından gönderildi.

"Derren, bizim 22, 13 ve 10 yaşlarındaki çocuklarımızın babası olmanın yanında, 4 çocuğa koruyucu babalık ve kendi torunlarına dedelik de yapıyor. Onun sevgisinin hiçbir koşulu yoktur. Özverilidir, naziktir, çalışkan ve sadıktır."

3. 33 yaşındaki Kev Starling, Bristol'da yaşıyor ve çağrı merkezi müdürlüğü yapıyor. Eşi Hayley tarafından yarışmaya gönderilmiş...

"Kızlarımız Ava ve Poppy'nin yakışıklı babası olmanın yanında, Kev komik, sevgi dolu ve nezaketlidir de..."

4. 37 yaşındaki postacı Chris Quirke, eşi Jill sayesinde yarışmaya katılmış.

"Benim eşim her yönden harikadır, yakışlıklı olmasının yanı sıra iki oğlumuza harika babalık yapar. Tam zamanlı çalışmasına ve sürekli yorgun olmasına rağmen, akşam çocuklar ile ilgilenir, ben gelmeden evi toparlar, akşam yemeği hazırlar. Oğullarımıza da harika bir örnek oluyor. 15 yıldır birlikteyiz ve arkadaşlarım hep bize imrenirler."

5. 31 yaşındaki Abiola Adebayo Londra'da, endüstriyel eczacı olarak görev yapıyor ve eşi Moriam tarafından yarışmaya sokuldu.

"İki aylık oğlumuz Avi-Matisse'in yakışıklı babası olmanın yanında, dünyanın en eğlenceli ve özverili babasıdır. Bu ödülü kesinlikle hak ettiğini düşünüyorum."

6. John Muggleton, 27 yaşında ve Northamptonshire'de öğretim görevlisi olarak çalışıyor. Yarışmaya eşi Charlotte sayesinde katıldı.

"John ailemize bakmak için o kadar çok çalışıyor ki... Testis kanserini yeneli tam altı yıl oldu, 21 yaşında teşhis konmuştu ve bir testisi alındı. Çocuk sahibi olamama riski vardı, ama mucizevi bir şekilde kızımız Erica doğdu. Bu yarışmayı kazanmasını çok isterdim."

7. 27 yaşındaki Matt Travis, bir şirkette müdür olarak çalışıyor. Kendisini yarışmaya gönderen ise bir arkadaşı olmuş.

"Matt, 7 yaşındaki küçük kızı Alisha'ya öyle güzel babalık yapıyor ki... Çok stresli bir işi var, şirketlerinden biri bir gecede her şeyi kaybetmişti ama o pozitif kaldı ve onun için her zaman çocuğu ön plandaydı. Alisha'nın annesi ile birlikte değiller ama hala çok yakın arkadaşlar ve kızının hayatında büyük bir yer sahibi olmak için elinden geleni yapıyor. İki hafta önce ona çok güzel bir doğum günü partisi düzenledi. Alisha'ya hayatta küçük şeylerden mutlu olmayı da yavaş yavaş öğretiyor."

8. Jonathan Lakin kişisel fitness eğitmeni, 29 yaşında ve Shropshire'da yaşıyor. Eşi Lucy onu yarışmaya göndermiş.

"Eşim etraftaki en yakışıklı babadır. 3 oğlumuza harika babalık yapıyor ve çok da yakışıklı. Düşüp bayılmayın diye size t-shirtsüz fotoğrafını atmadım."

9. 26 yaşındaki fizyoterapist Harry Knapman, annesi tarafından yarışmaya gönderildi.

"Canım oğlum ve gelinimiz Olivia'nın bu fotoğrafını çok seviyorum. Bundan 8 hafta önce ilk bebeklerini kucaklarına aldılar. İsmi de George oldu. Oğlum çok yakışıklı, onu da kendi oğlu ile görmek kalbimi eritiyor. Onlar ile gurur duyuyorum."

10. Ben Vokes, 33 yaşında ve bir insan kaynakları şirketinde müdür yardımcısı olarak çalışıyor. Eşi Sam, Ben'in yarışmaya katılmasını istemiş.

"Ben, kazanmayı hak ediyor çünkü, geçtiğimiz günlerde ailecek 4 kişi tatile gidebilelim diye çocukluğundan kalan birçok eşyayı sattı. Çok sevdiği Star Wars koleksiyonunu bile..."

İşte canımız babalarımız! Gününüz kutlu olsun!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gayetnormal

İşte şimdi söz bızde :D Adamlar o kadar cocuga ragmen taş gibiler

sertac-bigun

haksızlık olmasın diye Beckham reyizi almamışlar sadjlşda :D

kubra-aydin32

1 ve 10 iyiymiş yalnız sdjksdj

duygusal_panda

Bana göre fazla yakışıklı değiller.

sikrabil

9 numaranın annesi tarafından gönderildiği o kadar belli ki :D

ahunaz

benim gibi dusunen başka beyinler görünce mutlu oluyorum:DDDD tam da dusundugumu yazmişsin

Görüş Bildir