Ayranımız Yok İçmeye! Yeni Gelinleri Hürrem Sultan'a Dönüştüren Aşırı Janjanlı Kına Tahtları

1.3bPAYLAŞIM

Düğün modası diye bir şey var biliyorsunuz. Her sene başka bir şey ekleniyor. Sandalye giydirmeler, aynalı şamdanlar falan artık çok demode şeyler. Şatafatlı düğünlerin habercisi kına geceleri sönük kalmaktan çok şikayet etti ve ona formüller bulundu. Karşınızda yeni gelinlerin kına tahtları!

Malumunuz bir kına, sünnet, nişan ve düğün sezonunu daha geride bıraktık. Özellikle ünlülerin düğünlerini çok konuştuk. Nasıl konuşmayalım? Taht moda oldu taht!

İdil Fırat'ın tahtla kına gecesine gelmesini ve müstakbel eşiyle tahta çıkmalarını hep birlikte kutlamıştık hatırlarsınız.

Analar tahtını yaparmış derler ama buna artık inanın gerek yok çünkü tahtlar kiralanabiliyor. Olur da bir gün "NEDEN BENİM TAHTIM YOK?" diye sinir krizine girerseniz konuyu birazdan detaylandıracağız.

Kınası olan gelinin normal sandalyede oturması günümüzde çok ayıp. Sanki ev döşerken karı koca borç batağına batmamış gibi, hiç kredi çekilmemiş ve hiç taksite girilmemiş gibi o tahta Hürrem Sultan olarak oturmak gerekiyor.

Bu tahtlar tek kişilik ve çift kişilik olarak ayrılıyor. Yani "Erkek tarafı neyin gelmez" diyorsanız tek kişilik taht kiralayabiliyorsunuz.

Ha yok "Yalnız oraya benim eşim de oturacak!" derseniz o zaman çift kişilik taht kiralamak zorundasınız kızlar. Beyinizle kendinizi Süleyman ve Hürrem gibi hissetmek isterseniz bu kaçınılmaz...

"Standart taht çok gösterişsiz, Ahmet biz fakir miyiz?" diye kafanızda sorular oluşursa o zaman da 100 TL fazla verip altın varaklı taht kiralayabilirsiniz.

Şimdiii.... Ne etti? 200 TL normal insan tahtı, 300 TL mükemmel insan tahtı çünkü altın varaklı! Bunlar burada bir dursun...

Siz tahta oturursunuz da analarınız oturamaz mı? Oturacak elbette! Onun için de "anne koltuğu" diye ekleme yapmışlar, onun fiyatı da 50 TL civarında.

"Ben kendimi kuş olarak görüyorum" diyenler için kafes şeklinde taht yapmışlar, onun fiyatı da 600 TL. Bu arada 10 kg sade kanarya yeminin fiyatı da 150 TL ama o bu pakette yok.

"İyice boku çıksın istiyorum, benim kınam değil mi sana ne!" diyenler için de şöyle salıncaklı bir modelimiz mevcut, bunu da size 1000 TL'ye bırakırız.

Gelinlerin ahretlikleri için nedime minderleri de bu ödenilen paranın içinde, yoksa sorun çıkar zaten biliyorsunuz.

Orta sehpasıydı, cibinliğiydi falan hepsi geliyo hepsi! Düğünden 15 gün sonra nohut ıslatacak insanlarız ama olsun be! Olmuşken tahtlı olsun!

İnsanın salona da bi tane kına tahtı yaptırıp misafirlerini orada ağırlayası geliyor vallahi billahi. Televizyonu kapatıp döviz kurundan ve zamlardan haberdar olmazsanız sultan gibi yaşamanızı kim engelleyebilir ki?

Bahtınız açık olsun, tahtınız olmasa da olur...

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
pinear

Aşşşşşşşırı iğrençler.

suleyman-aykac

kelin ilacı çok olunca g*tüne başına yağlarmış

tintin

Araplaştık gidiyoruz

gizem.dikmen

Avamlık akıyor.

portakal.

uçan sandal kaç para? peki ya dozer kepçesi? editor uyuma bunları da araştır!

Görüş Bildir