Görüş Bildir
Haberler
AYM Başkanı'nın Gelini Düğünden Önce TBMM'de İşe Alınmış

etiket AYM Başkanı'nın Gelini Düğünden Önce TBMM'de İşe Alınmış

Anayasa Mahkemesi Başkanı Zühtü Arslan’ın gelini Elif Burcu Kaya'nın düğünden kısa süre önce TBMM’de işe alındığı ortaya çıktı.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Yeniçağ'dan Erdem Avşar'ın haberine göre, 4 Eylül’de Anayasa Mahkemesi Başkanı Zühtü Arslan’ın oğlu Abdullah Enes ile evlenen Elif Burcu Kaya’nın düğünden kısa bir süre önce TBMM’de işe alındığı ortaya çıktı.

Kaya, 20 Ağustos tarihinde personel olarak alındığı TBMM’de 7 gün sonra hukuk müşavirliği görevine atandı.

Anayasa Mahkemesi Başkanı Zühtü Arslan'ın oğlu Abdullah Enes ile Elif Burcu Kaya’nın geçtiğimiz günlerde, Ankara'da düzenlenen düğününe AYM üyelerinin yanı sıra yargı camiasından çok sayıda önemli isim katılmıştı.

Altındağ Belediye Başkanı Asım Balcı'nın kıydığı nikahta, çiftin şahitliğini TBMM Başkanı Mustafa Şentop'un yanı sıra Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca, Danıştay Başkanı Zeki Yiğit, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, AKP Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz, eski TBMM Başkanvekili ve Cumhurbaşkanlığı Hukuk Politikaları Kurulu üyesi Ayşe Nur Bahçekapılı, eski Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, eski Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez yapmıştı.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
370
122
30
12
8
5
5
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
cinnet is coming

torpil kul hakkıdır. hakkını yediğiniz insanların ahrette iki elleri yakanızda olacak.

Resho

Bence en çok bunlar ağızlarından düşürmedikleri İslam'a inanmıyor. Çünkü İslam'ın tüm emirlerine topyekün karşı çıkmayı, uymamayı çok seviyorlar.

arslanoglu

Ee şimdi ne olacak? Adalet işlerken insanın terazisi eşit olmalı. Bu meslek ile çok çok ters düşen hareketler ne için buna ihtiyaç duyuluyor ayıp