Görüş Bildir
Haberler
AUZEF Bütünleme Sınavları Ertelendi mi, Neden Yok? AUZEF Bütünleme Sınavları Ne Zaman?

AUZEF Bütünleme Sınavları Ertelendi mi, Neden Yok? AUZEF Bütünleme Sınavları Ne Zaman?

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) sınavları için duyuru yayınlandı. 22-23 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilmesi planlanan AUZEF bütünleme sınavları için sınav giriş belgesi bekleyen adaylara kurumdan önemli bir duyuru geldi. 22-23 Ocak'ta yapılması beklenen AUZEF sınavlarının yüz yüze yapılacağı açıklanmıştı. Peki, AUZEF sınavları ertelendi mi? AUZEF bütünleme sınavları ne zaman yapılacak? İşte merak edilenler...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Eğitime açık öğretim ve uzaktan eğitim ile devam etmeye olanak sağlayan AUZEF'te sınav merkezi tercihleri ve sınavlar için tarihler akademik takvimle belli olmuştu ancak olumsuz hava şartları nedeniyle değişikliğe gidildi. Peki, AUZEF sınavları ertelendi mi? İşte detaylar...

AUZEF Bütünleme Sınavları Ertelendi mi?

AUZEF Bütünleme Sınavları Ertelendi mi?

İstanbul Üniversitesi AUZEF tarafından yapılan duyuru şu şekilde;

“Mevcut ve devam edeceği ön görülen olumsuz hava şartları nedeniyle 22-23 Ocak 2022 tarihinde yapılması planlanan telafi (bütünleme) sınavı ileri bir tarihe ertelenmiştir.

Sınavın yapılacağı tarih, hava şartları göz önünde bulundurularak en kısa sürede duyurulacaktır.”

AUZEF Bütünleme Sınavı Yüz Yüze mi Yapılacak?

AUZEF Bütünleme Sınavı Yüz Yüze mi Yapılacak?

AUZEF geçtiğimiz günlerde sınavı online mi yoksa yüz yüze mi yapılacağı hakkında şu şekilde bir açıklamada bulundu.

“Değerli Öğrencilerimiz,

Bazı basın yayın organlarında fakültemize ait telafi sınavlarının çevrimiçi (online) olarak yapılacağı yönündeki haberler gerçeği yansıtmamaktadır. 2021-2022 eğitim-öğretim yılı güz yarıyılı telafi sınavları daha önce duyurulduğu üzere 22 – 23 Ocak 2022 tarihlerinde gözetimli olarak yüz yüze yapılacaktır. Fakültemiz ile ilgili duyurular için lütfen web sayfamız dışındaki kaynaklara itibar etmeyiniz.”

AUZEF Bütünleme Sınavı Giriş Belgesi Yayınlandı!

AUZEF Bütünleme Sınavı Giriş Belgesi Yayınlandı!

AUZEF telafi sınavına ait sınav giriş belgeleri geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Sınav giriş belgelerinizi http://auzefsinav.istanbul.edu.tr adresinden AKSİS kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak alabilirsiniz.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın