Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Asla Pes Etmediler! Hayatın Tüm Zorluklarını Mağlup Eden Kızının Doğum Gününü Kutlarken Gözyaşlarından Sel Yapan Babası

975PAYLAŞIM

Sosyal mecralarda neler oluyor neler... Özellikle Twitter'da karşımıza çıkanlara kimi zaman şaşırıyoruz, kimi zaman kızıyoruz hatta kimi zaman da yardım elimizi uzatmak için elimizden geleni yapıyoruz. Bu sefer durum biraz farklı. Bir baba ve güçlü mü güçlü bir kızından söz edeceğiz. 

'İmkansız' kelimesiyle resmen dalga geçen muhteşem baba ve kızına hazır mısınız?

Twitter üzerinden 'Ice' kullanıcı adına sahip bir baba, kızının doğum gününü kutlarken kızının ne denli güçlü olduğunu da kullanıcılarla paylaşmak istedi.

Kızının karşısına sürekli 'imkansız' engeli çıkmasına rağmen baba-kız yılmadı. Hatta öyle bir savaştılar ki, ikisi birlikte kaybetmeyi akıllarının ucundan bile geçirmediler.

Kızını okula gönderdiğinde bile "Okumaz" dedikleri kızı bir sene sonra okul birincisi oldu. Hatta 8 yaşındayken 'okuma şampiyonu' oldu, öyle düşünün.

İmkansızlıklarla resmen dalga geçen minik kızının 10. yaş gününü kutlarken bu zaferleri de kullanıcılarla paylaşan baba, kızı ve kendi için "Asla düşmek yok!" felsefesini benimsediklerini de belli ediyor.

Kullanıcılar da bu durum karşısında sessiz kalmadı tabii. Baba ve kızına destek çıktılar.

İyi ki doğdun prenses! Umarız çok mutlu olursun 😍

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
uyeolamayanuye

sen nasıl güzel insansın

suspicious

yine terledim gözümden.

gece-gunes

Cennet bu babanın ayaklarının altında.

bademlicikolatta

önemli olan zorlukların üstesinden gelmek. kızına böyle bir güç aşılayan ve onunla beraber mücadele eden bir baba olduğu için bravo.

onur-uyar1

Eğer doğru destek verilirse herkes her şeyi yapabilir. Baba kelimesinin hakkını veren bir adama bakıyoruz arkadaşlar. İnsan olarak gurur duydum.

Görüş Bildir