Görüş Bildir
Haberler
Arkalarına Bile Bakmadan İstanbul'dan Kaçan ve Tası Tarağı Toplayıp Başka Şehirde Yaşamaya Başlayan 15 Ünlü

etiket Arkalarına Bile Bakmadan İstanbul'dan Kaçan ve Tası Tarağı Toplayıp Başka Şehirde Yaşamaya Başlayan 15 Ünlü

Meltem
06.11.2019 - 08:30

Özlem Tekin'in şalvarına ba-yıl-dım! 😍

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Yılmaz Erdoğan

1. Yılmaz Erdoğan

2005 yılında bir anda organik yaşamak istediğine karar veren ve ofisinin bir kısmını bahçeye dönüştürerek toprağa dokunan Yılmaz Erdoğan, 2014 yılında çiftlik kurmak için Köyceğiz'de bir arazi satın aldı. Ünlü oyuncu ve yönetmen film platosu haline getirdiği ve ekip biçtiği bu çiftlikte yaşıyor.

2. İrem Çağıl

2. İrem Çağıl

Hepimiz onu geçtiğimiz yıl 3,5 yaşında olan kızı Kiraz'la çıktığı Kuzey Avrupa bisiklet turundan hatırlıyoruz. İrem Çağıl, 2015 yılında eşi Alaz ve kızı Kiraz ile tası tarağı toplayıp Muğla'nın bir köyüne yerleşti ve üretime geçti. Kendi ekip biçtiği gibi evini ve çalışma mekanlarını da elleriyle yaptılar. Cesareti, bilgisi ve donanımıyla pek çok genç kadına örnek olan İrem Çağıl'ın doğaya, dönüşüme, ekolojiye ve permakültüre ilişkin yayınlar yapan Sinek Sekiz isminde bir yayınevi bulunuyor.

3. Hayko Cepkin

3. Hayko Cepkin

2015 yılında Şirince'de bir kamp alanı kuran ve turizmcilik yapan Hayko Cepkin şimdilerde kuracağı çiftlikle meşgul... Macera sporlarına olan tutkusuyla da bilinen ünlü şarkıcının hayvan dostlarımıza yönelik yeni projesini heyecanla bekliyoruz.

4. Nejat İşler

4. Nejat İşler

Hızlı yaşamıyla bilinen ve geçirdiği rahatsızlıkla birlikte pek çok değerli işe imza atsa da kabuğuna çekilen Nejat İşler 2011 yılında Gümüşlük'e yerleşti. Bir süre Gümüşlükspor'un kulüp başkanlığını da yapan ünlü oyuncu yalnızca işleri için İstanbul'a dönüyor.

5. Atilla Saral

5. Atilla Saral

Eski manken ve oyuncu Atilla Saral, lüks villasını ve arabasını satarak 2011 yılında Kazdağları'na yerleşti. Ünlü oyuncu eşi İnci Türkay ve oğlu ile İstanbul'da yaşarken daha sonra bir konteynere yerleşen Atilla Saral aynı zamanda Asos'ta bir beach işletiyor.

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Kıraç

6. Kıraç

Yirmi yılı aşkın süredir müzik yapan ve şarkılarıyla büyük bir kitleye hitap eden Kıraç, eşi Ayşe Şule Bilgiç ve çocukları Iraz Elif ve Çağrı Manas ile yılın belirli dönemlerinde satın aldıkları çiftlikte yaşıyor. Kredi çekerek Beykoz'a bağlı Ali Bahadır Köyü'nde çiftlik satın alan ve karavanlarıyla her yeri gezen aile inek, tavuk, ördek ve hindi besliyor. Çiftlik arazisi sit alanı olduğu için ev kuramayan Kıraç, bu nedenle karavanda kaldıklarını anlatıyor: 'Karavanda yaşamak çok zahmetli ama yazın kaldığımızda keyifli oluyor. Eşim ve çocuklarla birlikte güneşin doğuşunu, karanlık çöktüğündeyse yıldızları seyretmek paha biçilemez. Burada elektrik olmadan yaşıyoruz. Küçük ama şirin bir ortam söz konusu.'

7. Ege

7. Ege

1990'lı yıllarda şarkılarıyla kasıp kavuran Ege, Güvercinlik'e yerleşerek kendisi için ağaçtan bir ev yaptırdı.

8. Zeynep

8. Zeynep

Ah Memedim şarkısıyla bir döneme damgasını vuran şarkıcı Zeynep Bodrum'da bir okulda müzik öğretmenliği yapıyor.

9. Burak Hakkı

9. Burak Hakkı

Eski manken ve oyuncu Burak Hakkı, oğlu doğduktan sonra doğal yaşama merak sardı ve şehrin gürültüsünden kaçarak Gelibolu'ya yerleşti. 35 bin metrekarelik arsasında organik üretim yapıyor ve toprakla uğraşmayı seviyor.

10. Tilbe Saran

10. Tilbe Saran

Tiyatro oyuncusu ve seslendirme sanatçısı Tilbe Saran, Muğla'nın Ula ilçesi Portakallık köyünde kullanılmayan bir ahırı, bir grup kadın girişimciyle restore ettirdi ve tiyatro atölyesine dönüştürdü.

İçeriğin Devamı Aşağıda

11. Mustafa Keser

11. Mustafa Keser

İstanbul'dan çok da uzaklaşmadan Silivri'de bir ev alan Mustafa Keser domates, biber, salatalık, kavun, karpuz ekiyor; bahçe işlerinin tamamını kendisi yapıyor. Hatta sabahları taze yumurtalarını bile tavuklardan topluyor.

12. Özlem Tekin

12. Özlem Tekin

'Aşk her şeyi affeder mi?' şarkısıyla bir dönem kasıp kavuran ve müthiş sesi, şarkıları ve yaşadıklarıyla Türk rock müziğine damgasını vuran; asi tarzıyla şimdilerde 30'lu yaşlarını süren herkesi etkileyen Özlem Tekin inzivaya çekildi ve önce Bodrum'a, ardından Milas'a yerleşti.

13. Pelin Batu

13. Pelin Batu

Gazeteci ve yazar olan, aynı zamanda adına 'Pelin'in bir stili var, mesela aşık olmaz' şeklinde şarkı yapılan Pelin Batu oğlunun dünyaya gelmesinin ardından Datça'ya yerleşti.

14. Sinan Albayrak

14. Sinan Albayrak

Kaş'ta bir çiftliği olan oyuncu Sinan Albayrak'ın atların yanı sıra keçileri, güvercinleri ve köpekleri var.

15. Merve İldeniz

15. Merve İldeniz

1990'lı yıllarda podyumlarda fırtınalar estiren Merve İldeniz, 'İstanbul beni her zaman boğuyordu. Kirlendiğimi hissetmeye başlamıştım. Her şey bir oyundu. Bu oyunu daha fazla oynamak istemedim' demiş ve Bodrum'a yerleşmişti.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
691
159
46
24
23
22
14
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın