Aralarındaki Yaş Farkı Nedeniyle Her Attıkları Adımda Eleştirilen Onur Ünlü ve Hazar Ergüçlü Çifti Evleniyor mu?

-

Ne güzel, yapılan eleştirilere kulak tıkamayı başarmışlar.

Her ünlü gibi Hazar Ergüçlü ve Onur Ünlü, birlikte olduklarını inkar etseler de 2018 yılında görüntülenmiş, aşk yaşadıkları ortaya çıkmıştı.

View this post on Instagram

Boarding completed 💓

A post shared by Hazar Ergüçlü (@hazarerguclu) on

Tabii bu aşk, magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Herkes öğrenir öğrenmez Onur Ünlü ve Hazar Ergüçlü arasındaki yaş farkını da merak etmişti.

View this post on Instagram

‘ben belki dün ölmüştüm belki de geçen hafta’

A post shared by Onur Ünlü (@onurunlutheofficial) on

Hatta epey konuşulan bu yaş meselesiyle ilgili Onur Ünlü, “Aramızdaki yaş farkını gazetelerden öğrendim" açıklamasını yaparak, bu farkın umrunda olmadığını söylemişti.

Aralarında 19 yaş fark olan çiftin, yakışıp yakışmadığı da tartışılan konulardan biriydi.

Tüm bu olumsuz eleştirilere rağmen çift şimdi de evlenmeye karar verdi. Hazar Ergüçlü, Onur Ünlü'nün evlilik teklifini evet diyerek kabul etti. Yakında düğünümüz var yani dostlar...

Bu kararla birlikte de yine yaş farkı ve yakışıp yakışmadıkları konuşulmaya başlandı. Çok da takılmamak lazım sonuçta iki gönül bir olmuş. Siz neler düşünüyorsunuz?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
coldhearted

2 kişi birbirini seviyorsa, 3. kişilere bok yemek düşer. Onlar mutluysa geri kalanlar saygı duyacak açık ve net. Mutluluklar.

Gizli Kullanıcı

iki gönül bir olmuş tamam da bu nedir aga?ne zevksizsin arkadaş!yani senin gibi genç,güzel,ünlü ve maddi durumu iyi olan bi kız da bunu bulabiliyosa biz ölmüşüz aglayanımız yok...

pofudukpofyumak

Önemli olan mutlu olmak ve gayet mutlu gözüküyorlar. Tebrikler.

ucanoglak

Hazara yakışmıyormuş. Üstüne kıyafet mi alıyor kadın? Hem hayatımın aşkını bulduğumu düşüneceğim hem de el alemin bana yakıştırıp yakıştırmadığını. Gidin ötede konuşun şakirler

crazy-cat-lady

kimseye laf düşmez

Görüş Bildir