Arabanın Arka Koltuğunda Seyahat Eden ve Sahipleriyle Yürüyüşe Çıkan Minik Kedi Ruhlu Dev Aslan

-

Trafikte yanınızdan arka koltuğunda kükreyen bir aslan oturan araç geçtiğini düşünün! Geçtiğimiz günlerde tam olarak böyle bir şey yaşandı ve görenler şok oldu. Detayları The Sun'dan sizler için derledik.

Kaynak: https://www.thesun.co.uk/news/8744644/dr...

Kardeşler, Simba ile birlikte hiçbir güvenlik tehlikesi altında olmadan, kendilerinden emin şekilde poz veriyorlar.

Simba ismindeki aslanın sahipleri Hamzah ve Hassan Hussain, onun bir kedi olduğu konusunda ısrar ediyorlar. Ona kardeş gibi davrandıklarını söylüyorlar.

Simba genellikle yürüyüşlerinde onlara eşlik ediyor. Hatta kardeşler bazen şehirde araba ile dolaşırken Simba'yı da yanlarında götürüyorlar.

Daha iki haftalıkken annesi tarafından terk edilen Simba kardeşler tarafından sahiplenilmiş.

Simba şu an 26 haftalık ve  Pakistan'ın Karaçi şehrindeki çiftlikte Hamzah ve Hassan ile birlikte yaşıyor.

Kardeşler, annesi onu beslemeyi bıraktığında Simba'yı yetiştirme görevini üstlendiklerini söylüyorlar.

Hassan konu hakkında açıklamalarda bulundu: ''O sarılmayı çok seviyor. Çiftlikte doğmuştu. Annesi ona süt veremedi. Bu yüzden onu evimize getirdim. Onu kardeşimiz gibi yetiştirdik. Ona Simba adını verdim. Çok uysal bir hayvan. Şu anda 26 aylık. Simba benim bebeğim gibi. Ondan asla korkmuyorum. Kolumu ağzına sokabiliyorum.''

Simba günde 5 kilo sığır ve keçi eti yiyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
rabia-zuzu

doğal ortamından kopardın iyi bok yedin

devillmaycry

Bir erkek bu. Ve o hayvan o boyuta geldiyse yelesi mutlaka çıkmıştır tam olarak neden kesiyorsunuz ki ? Hayvanı dogal ortamından uzaklaştırdıgınız yetmemiş bütün estetigini bozmuşssunuz bide.

spiritorbs

Kesin boynunda ip var . Yoksa kaçardı .

u18

Ulan instagram yüzünden şu hayvanı düşürdüğünüz hallere bak. Hayvanın vahşiliği veya o 2 dallamayı yiyip yememesi bir tarafa, oğlum bu "vahşi hayvan" adı üstünde "vahşi" evcil değil !! Bu hayvanı bilmemkaç metrekare kafese kapatıp şehir sokaklarında gezdiremezsin..Bu hayvan ölür ! Ona doğal ortamını sunmadığın sürece günde 5 değil 15 kilo et de versen normal bir aslan 14 sene yaşıyorsa bu hayvan 7 sene bile yaşamaz ! Bu hayvanın sürekli hareket etmesi, koşması gerekiyor..Bu hayvanın meselesi "yemek" değil avlanmak ! Çünkü avlanırken bu hayvan kas-iskelet dengesini, vücut yağ dengesini koruyor. Siz hayvanı alıp emekli memur hayatına sokuyorsunuz.

jimmy-kane

sakinleştiricisini vurup hayvanla şov yapıyorlar.

Görüş Bildir