Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Anneler Gününüz Kutlu Olsun

11PAYLAŞIM

İlk doğduğumuzda kim bilir bizim için neler hayal etmiştin?Acaba hangi kıyafetleri giydirecektin ? Bizi nereye götürecektin? Acaba bize hangi ismi verecektin? Her şeyi ama her şeyi düşünmüştün.Bizim için her şeyi göze almıştın. Bu hayatta zorluklarla da karşılaşacaktın ama onların üstesinden gelecektin ve bizimle beraber,sevincimizle sevinip, üzüntümüzle üzülüp, ağlamamızla ağlayacaktın.Ne demişler ''Ağlarsa anam ağlar, gerisi yalan ağlar."Annelerimiz bu yaptıklarıyla bizler için bir süper kahramandı bizlerde süper kahramanlarımızın sahip olduğu 10 süper gücü listeledik.

1. Onun için hayatında "UYKU" ya yer yoktu.

2. O senin en eğlenceli oyun arkadaşındı.

3. HATIRLA!! Onsuz masallar senin için sadece resimlerden ibaretti.

4. O sana her zaman yardım eden ilk ve en şefkatli hemşirendi.

Hastaysan seni doğru yatağına götürür, yemeğini yedirir, ıhlamurunu kaynatır, ilacını içirirdi. Gece uyumaz saat başı seni kontrol ederdi.Sabah kalktığında seni turp gibi gördüğünde artık rahat bir nefes alabilirdi.

5. Eğer mutsuzsan huzur onun iki kolu arasındaydı.

Hatırla çocuktun ne derdin olacak ki en fazla, mahalleden arkadaşlarınla bisikletle dolaşıyorsunuz. Havalı gözükeceksin ya(!) Öndeki Ahmet'i geçeyim derken bisikletin altında buldun kendini. Tabi orada ağlayamazsın çünkü sen mahallenin en birincisisin.Hemen eve koştun zili çaldın ve onun kucağına atlayıp sımsıcak kollarında ağlıyordun.İşte sen artık sendin.

6. Onsuz hiç bir şey yapamıyordun ki :):)

7. Her zaman nereden geldiğini bilmediğin o uçaktan yemek yerdin.

8. O senin ilk idolündü.

Onun yaptığı her şey sana inanılmaz ve imkansız geliyordu.Eğer onun yaptıklarını yaparsan artık onun gibi olabilecektin.

9. "Kayıp Eşya Bürosu"nun şefiydi.

Cevap hiç değişmezdi. "Nereye koyduysan oradadır"

10. Onun yaptığı yemeği dünyada kimse yapamazdı.

O senin için dünyanın en usta aşçısıydı. En sevdiğin köfte patatesi her zaman annen en iyi yapardı.

11. Sadece bir gün değil her gün tüm çiçekler onun olsuun.

Kimi için Valide Sultan'dır,kimi için Mumii'dir. Ama sen onun her zaman biriciğisindir.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir