Görüş Bildir
Haberler
Ankara’nın Simgelerinden Kuğulu Park Buz Tuttu

Ankara’nın Simgelerinden Kuğulu Park Buz Tuttu

Batuhan
23.12.2021 - 08:42

Ankara'nın simgelerinden Kuğulu Park'taki süs havuzları buzla kaplanırken kuğuların da buz tutmaları ziyarete gelenleri şaşırttı. Ziyarete gelenler bu anı ölümsüzleştirdi.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Ankara’da hava sıcaklığı, sıfırın altında eksi 5 dereceye kadar düştü. Kuğulu Park havuzu buzla kaplanırken fıskiyelerinin altlarında ise biriken buz kalıpları ziyarete gelenlerin dikkatini çekti.

Kuğular bile buz tuttu

Kuğular bile buz tuttu

Kuğuların bile buz tuttuğu gecede köprü ve üst geçitlerin altında buz sarkıtları oluştu. Yetkililer, bilgilendirme tabelalarında yola çıkacak sürücüleri gizli buzlanmaya karşı dikkatli olmaları konusunda uyardı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan hava tahminlerine göre soğuk hava etkisini gün içerisinde de devam ettirecek.

"İlk defa gördük böyle ortamı şaşırdık açıkçası"

"İlk defa gördük böyle ortamı şaşırdık açıkçası"

İlk defa Kuğulu parkın donduğunu gören Recep Yurdakul “Kuğularıyla meşhurdur. Normalde burada yüzüyorlardı ama bugün donmuş bizde görünce şaşırdık yani. Biz arkadaşlarımızla gelip yürüyüş yapıyoruz. İlk defa gördük böyle ortamı şaşırdık açıkçası” dedi.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
24
13
2
2
2
1
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
okisi

niye lan hep tutuyorduki tutmuyomuydu ben tutuyo diye biliyom

Koray

Mansur yüzündendir. Yeter be Mansur başkan olduğundan beri başımıza felaketler geliyor. İstifa et başkan, tanrılar istemiyor seni (İRONİDİR)