Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Android Uygulama Önerileri

-

Android Uygulama Önerileri 2014

Android Uygulama Önerileri 2014

Open Handset Alliance tarafından 2007 yılında oluşturulan ve son zamanlarda kullanımı ciddi bir şekilde artış gösteren Android sistemler için başlangıçta önerebileceğim değişik kategorilerde en iyi denebilecek uygulamalar listesi ;

Çeviri

Google tarafından mobil cihazlar için geliştirilen ve indirilen dil paketleri sayesinde çevrimdışı (Offline) olarak da kullanılabilen  80 dilde çeviri uygulamasıdır.

Uygulamayı indirmek için tıklayınız.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.translate&hl=tr

Opera Beta

Opera Software ASA tarafından geliştirilen ve ücretsiz olarak kullanıma açılan bir internet tarayıcısıdır. Kolay arayüzü ve Turbo modu sayesinde kullanıcısına en hızlı internet deneyimini sunmaya çalışan bu uygulamayı indirmek için

aşağıdaki linke tıklayınız

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.opera.browser.beta&hl=tr

TeamViewer

Bu uygulama sayesinde internet üzerinden herhangi bir cihaza uzatan bağlantı kurarak istediğiniz işlemi sanki o bilgisayarın başındaymış gibi gerçekleştirebilirsiniz. 

Daha fazla detay ve uygulamayı indirmek için tıklayınız.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teamviewer.teamviewer.market.mobile&hl=tr

Clean Master

KS Mobil tarafından geliştirilen arayüz kullanımı çok basit  temizleyici ve Ram arttırıcı bir uygulama olan Clean Master uygulaması  cihazınızın arka planında çalışan ve yüzlerce MB yer kaplayan kalıntı dosyalarınız dan kurtulmanızı sağlayan kullanışlı bir ve aynı zamanda ücretsiz bir uygulamadır. 

Linke tıklayarak bu uygulamayı cihazınıza indirebilirsiniz. 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cleanmaster.mguard&hl=tr

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir