Anayasa Değişikliği Referandumunda Kullanacağı Oyu Açıklayan 20 Ünlü İsim

426PAYLAŞIM

16 Nisan'da gerçekleşecek Anayasa Değişikliği Referandumuna sayılı günler kala, ünlü isimler de kullanacakları oyları açıklamaya devam ediyor. Özellikle Twitter, Instagram gibi sosyal medya hesaplarından görüşlerini paylaşan ünlüler, takipçilerine video ya da ileti ile ulaşıyor. Şu ana kadar referandumda kullanacağı oyu açıklayan isimlerden bazıları ise şöyle:

Evet oyu kullanacağını açıklayan ünlülerden bir kısmı, daha önce bir video çekerek sosyal medyada yayınlamıştı; bir kısmı da röportaj ve sosyal medya hesapları üzerinden açıklamalarda bulundu:

1. İbrahim Tatlıses

"Güçlü bir Türkiye için ben de varım. Sen de var mısın Sibel Can?".

2. Arda Turan

"Rıdvan Hocam çağrını aldım. Güçlü bir Türkiye için ben de varım Burak Yılmaz sen de var mısın kardeşim?"

3. Hakan Akkaya

"Sevgili NEYAD başkanımız Nilgün Diptaş'a cevaben daha güçlü ve daha güvenli bir Türkiye için ben de varım, evet diyorum".

4. Murat Boz

"Burak selam, çağrını aldım. Güçlü bir Türkiye için ben de varım. Abdülkadir sen de var mısın?"

5. Sinan Akçıl

"Ayakları yere basan, daha güçlü bir Türkiye için ben de varım..."

6. Alişan

Alişan, Ece Erken ile katıldığı bir resepsiyonda "Ben de varım" diyerek referanduma desteğini gösterdi.

7. İzzet Yıldızhan

"Dinamik bir Türkiye için oyum 'Evet' olacak""

8. Hidayet Türkoğlu

"Büyüyen ve güçlü bir Türkiye için evet."

9. Niran Ünsal

"Cumhurbaşkanımız Erdoğan gerçekten yüz yılın lideridir. Ben Cumhurbaşkanımızı sevdiğimizi söylediğim için soytarı ilan edildim, haramın gülü ilan edildim. Oyum güçlü bir Türkiye için kesinlikle evet"

10. Nihat Doğan

Ünlülerin bir kısmı da Twitter üzerinden takipçilerine oyunun "Hayır" olacağını açıkladı:

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
jugoslavenec

hayır diyenlerin koskoca 18 adet sebebi var , peki ya evet diyenlerin ? daha güçlü bir Türkiye içinmiş! artık terör bitecekmiş! Erdoğan yüzyılın lideriymiş! Şimdiye kadar hangi ülke için çalıştılar da bundan sonra Türkiye için çalışacaklar ? Şimdiye kadar izin mi verdiniz bundan sonra teröre izin vermeyeceksiniz ? De ki kabulümdür Erdoğan yüzyılın lideri :) arkadaş bu adam ölmeyecek mi ?

katilicee

evet diyenler en büyük yalama ve göt kıllarıdır KORKAKSINIZ

toreador

abi evet diyen unlu profili bile keko

elais

Para kazanamayınca direk başını açan Niran,otel odasında escortlarla fuhuş yapan Nihat ile saz arkadaşı İzzet durumu çok güzel özetlemiş.Muhteşem seçmen profili.Askerliğini yapmayan Murat Boz u unutmamak lazım çok vatansever ya.

anonim-turk

Bu murat boz denen alagavat askere bile gitmemişken ülkeyi vatanı çok önemsiyormuş gibi tavırlarla milletin gözünü boyarken bir babayiğit de çıkıp cevap vermiyor ya o koyuyor insana.

jugoslavenec

ülke bu Evet diyenleri seven beynini siktikleriminin umurunda değil birader, bunları sevmeyenler ise gerekeni yapıyorlardır, dinlemeyerek desteklemeyerek diye düşünüyorum, yada en azından öyle olmasını umuyorum, karşılarına çıkıp yüzlerine tükürsen yarabbi şükür derler bu Evet Takımı.

Görüş Bildir