Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Ananızdan Emdiğiniz Sütü Burnunuzdan Getiren İkizler Burcu Erkeğinin 13 Özelliği

37PAYLAŞIM

İkizler burcunun adı çoktan çıkmış bir kere.

1. Bunlarda var ya bir dil vardır ki ohooo! Ben diyeyim size Konya Ovası, siz deyin Taklamakan Çölü.

Bir insan bu kadar lafı nasıl yetiştirir diye aklınız almıyorsa hiç ikizler burcu erkeği ile tanışmamışsınız demektir. Bir de o dili o kadar sivri kullanırlar ki, laf anlatırken kendinizi birden saçlarına ak düşmüş bir insan olarak bulabilirsiniz.

2. Bir kere en son söyleyeceğimizi en başta söyleyelim. Allah'ın bildiğini kuldan esirgemeye gerek yok: Bu adamların bir dakikası asla bir dakikasını tutmaz.

Mesela diyelim ki çilek yemeyi çok seviyor, aldınız buna 1 kg çilek götürdünüz. Daha önce teşekkür edip boynunuza sarılan adam ÇİLEKTEN NEFRET EDERİM! diye haykırıyorsa, o adamın nüfus cüzdanındaki doğum tarihine bir bakın bakalım. İkizler çıkmazsa gelin yüzüme sövün!

3. Fıldır fıldır gözleri, 5 oda 1 salon gönülleri sebebiyle flört etmeye bayıl bayıl bayılırlar.

Allah'ım, sen ikizler burcu sevgilisi olan kadın arkadaşlarıma yağmur gibi sabır ver! Söz konusu flörtleşmek olunca ne Facebook'u, ne Instagramı, ne Twitter'ı kalır. Dışardayken onu bunu kesen gözlerini hiç anlatmıyorum bile. İhanet etmezler ama başka kadınların varlığını kendilerine hatırlatmaktan da asla geri durmazlar.

4. Çok afedersiniz, kıçları doğru düzgün yer görmez. Sürekli bir gezeyim, dolanayım, orayı da bir göreyim dertleri vardır.

Çok canı sıkılan varsa buyursun bunu evde tutmaya çalışsın. Asla ama asla sabit durmayı sevmezler. Hayır daha ne göreceksin ki her yeri gezmişinsin? Ama yok, illa bir evden çıkacak, kendini gezdirecek.

5. Analarının bir numaralı kuzusudurlar. O asi, cabbar cevval tavırlı adamı annesinin yanında görünce hayret edersiniz.

Anaları kim sevmez, hepimiz hastasıyız. Burda anlatılmak istenen şey, o hırçın adamın aslında hala daha önlüklü bir okul çocuğu gibi olduğu gerçeği. Sanki estirip gürleyen adam o değil!

6. Kendisi için ışık hızıyla hareket edebilme özelliğine sahipken, birlikte bir şeyler yapmak istediğiniz zaman tam bir tembel teneke, tam bir uyuşuk olurlar.

Bakın size yemin ediyorum, böyle insanlar diğerlerine göre daha fazla yaşıyorlar. İnanın bana, şu insan gibi olabilseydik yaş ortalamamız 105 olurdu. Ama maalesef hepimiz o mükemmel ikizler burcu erkeği değiliz. Önemli olan sizin sinirden çatlamanız, onun da geniş geniş takılması.

7. Karşısında istediğiniz kadar konuşun, kafasında başka bir şey varsa asla zahmet edip size odaklanmaz.

Çünkü kafasında hep başka bir şeyler mutlaka vardır. Sen orda istersen evrenin sırrını anlat, o "Beşiktaş bu hafta kimle sahaya çıkacak acaba?" diye düşünüyorsa yorulduğuna kalırsın. 25 tane şeyi aynı anda düşünmedikleri zaman dilimi pek yok gibidir.

8. Ciddi ilişki peşinde koşup, bulduktan sonra da "Bu işler bana göre değil ya" diyecek kadar ne istediğini bilmeyen bir yapıları vardır.

Evleneceksiniz, her şey hazır diyelim. Düğüne fotoğrafçıdan dayınızın görümcesine kadar herkes gelmiş. Nikah memuru "Kabul ediyor musunuz?" diye sorunca "Yani... Abi çok daraldım ben ya üff" diye sandalyeden kalkabilecek potansiyel işte tam da bunlarda vardır.

9. Kendilerinin en büyük şansı, şeytan tüyü gibi bir şeye sahip olmalarıdır. Bunun da eşek gibi farkındadırlar.

Mesela bir adam çok yakışıklı olsun, Kıvanç Tatlıtuğ olsun diyelim. Ama o insanın sempatikliği, karşısındaki kişiye "Allah Allah, ben bundan niye hoşlandım ki?" dedirten bir durumu yoksa her şey çöp. İşte bu da böyle bir adam. Yalnız bu şansının o kadar farkındadır ki, yeri geldiğinde güç kalkanı gibi devreye sokmasını da iyi bilir.

10. Temizlik ve titizlik takıntıları, karşısındaki insana "Yeter Allahım, al artık canımı!" dedirtecek boyuttadır.

Bakın temiz olmamak başka bir şey, dağınık olmak bambaşka bir şey. Bunların dağınıklığa da tahammülleri yok. Hayır yani ne olacak, dünyanın sonu mu gelecek? Onlara göre evet!

11. Kökleri, sadrazamın sol tarafına dayanır kendilerinin. Bu sebepten önce kendi istediği şeyler gerçekleşmeli, daha sonra karşısındakinin ihtiyaçları gelmelidir.

Keşke bir devlet kuruluşu olsa da gidip başvurup burcumuzu değiştirsek. Ne kadar da güzel hayatlar bunlar. İnsan gerçekten hayret ediyor ya...

12. "İlgi göremezse ölecek" hastalığına tutulmuş; fazla ilgi karşısında da bunalıma girecek kadar gel git akıllı olurlar.

Dünya herhalde bunların üstünde dönüyor. Bu kadar nazın, niyazın başka bir açıklaması olamaz. Evdeki kedilerinizle bile daha çok iletişim kurup ortak payda yaratabilirsiniz, öyle diyeyim.

13. Bir ikizler burcu erkeğinin tek panzehiri kova burcu kadınıdır. "Dinsizin hakkından imansız gelir" sözünü bu birliktelikte net olarak görebilirisiniz.

Demek ki kova burcu kadını da normal değil ya da hayattan bir beklentisi kalmamış ki böyle bir girdaba girmekten büyük zevk alıyor.

Ne diyelim, yarışmacı arkadaşlara başarılar ve sabırlar dilemekten başka bir şey gelmiyor elimizden...

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bakbsx

Hahaahahaha ama çoğu haklıııı

ozzy_oz

yine durduk yere linçlendik iyi mi.?? 😂😂

nilflora

Kova kadını :))

anil-gorkem-denizkusu

Editörü fena kudurtmuşlar 😂

emookan

İkizlerim ve 1,3,4,6,7,10 dışındaki özelliklerin benimle uzaktan yakından alakası yok. Bunlar da zaten karakteristik özellik gibi bilinir. Gerisi tamamen yalan veya sallama diyebilirim...

Görüş Bildir