Aman Nazarımız Değmesin! Tanem Sivar ile Edhem Dirvana'nın Oğulları Süleyman ile Kurdukları Hayran Olunası Yuvaları

-

Süleyman'ın Django'nun üzerine oturduğu fotoğrafına bayıldım! 😍

San Diego State Üniversitesi’nde Televizyon ve Sinema eğitimi aldıktan sonra bir dönem Fox ekranlarında izlediğimiz Tanem Sivar’ı ilk Acun Ilıcalı’yla tanımıştık.

View this post on Instagram

50 spf

A post shared by Tanem Sivar Dirvana (@tanemsivar) on

Sunduğu spor ve kültür programlarıyla ekranların en temiz yüzlerinden biri olan Tanem Sivar, ayrıca mütevazı hayatıyla da kendisine hayran bırakıyor.

View this post on Instagram

Bye Bye Istanbul / secime kadar ...

A post shared by Tanem Sivar Dirvana (@tanemsivar) on

Ve hem yelken sporcusu olan hem de Bozburun Yat Kulübü’nü işleten Edhem Dirvana…

Başarılı bir sporcu olmasının yanı sıra hayatının önemli bir kısmını geçirdiği Bozburun’da kendisine hayran olunası bir yaşam kurmuş Edhem...

Tanem Sivar ile Edhem Dirvana'nın yolu kesişti...

View this post on Instagram

My man of the year @edhem ❤️

A post shared by Tanem Sivar Dirvana (@tanemsivar) on

Ve çift 2015 yılında Sidney'de sıra dışı bir törenle dünyaevine girdi.

Bozburun'da kendilerine tamamen organik bir hayat kuran çiftin bu mutlu yuvasına 2017 yılında oğulları Süleyman da katıldı.

Ve gerçek bir mutluluk tablosu ortaya çıktı ancak bu güzelliğe nazar değdi desek yeridir...

Ailenin dört ayaklı bireyleri Django ve Pamuk komşuları tarafından zehirlendi ancak adalet yerini buldu, o komşu hapis cezasına çarptırıldı.

View this post on Instagram

Hiç bir zaman kişisel sıkıntılarımı, üzüntülerimi buradan sizlerle paylaşmadım ama Salı sabahına tarifsiz bir acı ile uyandık. Biliyoruz ki bize yaşatılan bu acının benzeri ülkemizin her köşesinde sıkça yaşatılıyor ve maalesef ki her geçen gün gerekli cezalarla hak yerini bulmadıkça bu acılar normalleştirilmeye çalışılıyor… Canimizi derinden acıtanın katilin ve onun gibilerin hak ettiği cezaları bulması amacıyla sizinle üzüntümüzü paylaşmaya karar verdik. Canimiz gerçekten çok yanıyor içimiz acıyor… Hikayenin başına dönecek olursak; ben Edhem’den önce o zaman minicik bir yavru olan ve kucağından hiç indirmediği Django’ ya aşık olmuştum. Eşim Edhem ile Django’ nun tarifi imkânsız bir bağı vardı, ona sonsuz sevgi verdi, gözünden sakindi. Django adeta onun ilk oğluydu. Dört yıldır evimizin neşesi, canimizin içi, her çocuğun sevgilisi, her tanıyanın aşık olduğu ve hayattan tek beklentisi sevgi olan özel bir ruhtu Django. Tüm hamileliğim boyunca beni bir saniye yalnız bırakmadı, her gün benimle yüzdü, yürüdü, uyudu. Django koruyucu melekti. Zaten dünyaya sadece sevgi vermeye çalışan bir melek olarak doğmuştu. Oğlumuz Süleyman doğduğundan beri 2,5 aydır her gün istisnasız kapısında yattı. Ya Pamuk…. Canim Pamuk. Ailemizin ağır başlı, sakin, yorgun Pamuk u ... Rahmetli kayınpederim Süleyman Bey in bize yadigârı, yaş almış ama mağrur Pamuk….Salı sabahı ikisi de kimin yaptığını bildiğimiz vahşi bir katliama uğradı. Bu insan diyemeyeceğim yaratığın bize, Djanyo’ya, Pamuk’a bunu yapmaya ne hakki vardı? Ama sadece “o” katilin değil sokaklarda ve aramızda yasayan sayısız katilin yaptıklarının artık bir cezası olmalı. Turkiye nin en güzel noktalarindan birinde doganin icinde yasayan bir insanin icinde bile bu canilik nasil olur ? Yaptığı katliamın karşılığının komik bir para cezası olduğunu bilmek elbette ona ve onun gibilere bu cesaret veriyor. Aile olarak biz hayatımızı hep hayvanlarla güzelleştirdik . Her zaman her yerde hayvan hakları için savunucu olduk ve bugün son nefesimize kadar bu adam başta olmak üzere tüm hayvan dostlarımızın hakki için mücadele edeceğimize söz veriyoruz. Artik yeter !!! #djangobozburun

A post shared by Tanem Sivar Dirvana (@tanemsivar) on

Django ve Pamuk'u her gün ansalar da hayatlarına devam eden aile Bozburun ve İstanbul'da yaşıyor.

Bir köpek daha sahiplendiler ve ismini Django koydular.

Süleyman'la nasıl da iyi anlaşıyorlar. 😍

❤️

Mutluluklarının daim olması dileğiyle! 🧿

View this post on Instagram

Bana bak ! nothing else matters ...

A post shared by Tanem Sivar Dirvana (@tanemsivar) on

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
smaban

bi ara Beyazla çıkıyordu, Beyaz kırk yılın başı sevgili yapmıştı hatta belki de ilkti bilemeyiz. tanem sivar da Beyaz'dan ayrıldı hooop bunla evlendi. eminim Beyaz depresyondadır ve unutamamıştır çünkü hayatından fazla insan geçmiyor. o konuda kendime benzetiyorum :D böyle mutlu olduğunu görünce kalbi de sıkışıyordur.

thecat

Yakışıklı bir adam, güzel bir kadın ve şeker mi şeker bir bebek görüyorum... :)

berfu-erener

evet şimdi sevgili onedio sayesinde ayrılırlar birkaç aya

happy-quokka

Ben de aynısını yazmaya gelmiştim :D

Görüş Bildir