Görüş Bildir
Haberler
Akrep 17. Bölüm Fragmanı

Akrep 17. Bölüm Fragmanı

Müge Kakşi
02.04.2021 - 00:47

Akrep yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda; Perihan Ahmet'e ailesinden uzak durmasını söyler ve onu tehdit eder. Ardından Yusuf'tan kendisi için çalışmasını isteyen Perihan ona bir teklifte bulunur. Yusuf Peihan2ın para teklif edeceğini düşünürken Perihan ona oğlundan bahseder. Ahmet ile Perihan arasında ipler iyice gerilir. İşte Akrep 17. bölüm fragmanı...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Akrep Son Bölüm Özeti

Akrep Son Bölüm Özeti

Ferda delil yetersizliği sebebiyle serbest kalır. Ayşem’le birlikte eve döndüklerinde Ahmet’le karşılaşırlar. Gittikçe sabrı tükenen Ahmet, Ferda’ya kızının yerini söylemesi için 24 saat mühlet verir. Fikret’in ölümüyle ilgili Ferda’dan şüphelenen Perihan, Ferda’nın serbest kalmasının ardından karşısına çıkar ve ona şok edici bir teklifte bulunur.

Merve’yi geri kazanmaya kararlı olan Ferda, Duru’yla buluşup Merve’yi köşkten göndermesi için işbirliği teklif eder. Merve’nin en hassas olduğu konuyla ilgili planını Duru’ya sunar ve onu ikna etmeye çalışır. Aras, İpek’i görmek için köşke gider.

Duru ve Hakan arasındaki tartışmaya tanık olan Aras, Hakan’la tartışır. Şahin, Aras’ın eve gelmesine tepki gösterip üzerine yürüyünce Aras da ona karşılık verir ve ikisi arasında büyük bir kavga çıkar. Ağabeyi ve Şahin arasında kalan İpek ise zor anlar yaşar. Perihan ise Aras’ı karşısına alıp hem ona hem Ferda’ya hayatı cehenneme çevireceğini söyleyerek tehdit eder.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın