Görüş Bildir
Haberler
Akrep 11. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Berna'yı Fikret Mi Öldürdü?

Akrep 11. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Berna'yı Fikret Mi Öldürdü?

Müge Kakşi
13.02.2021 - 22:20

Akrep yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda; Ferda Perihan'a Berna'nın ölümüyle ilgili gerçekleri anlatır. Aras ise olay günüyle ilgili yaşanılanları sorgu odasında polislere anlatır. Perihan izlediği görüntüler sonrası Aras'a kızarken Berna'yı koruyamadığı için kendine kızar. Aras Berna'yı öldürmediğini söylerken, Ferda ise Berna'yı Fikret'in öldürdüğünü söyler. İşte Akrep 11. bölüm 1. fragmanı...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Akrep Son Bölüm Özeti

Akrep Son Bölüm Özeti

Aras’ın kendisine sırtını dönmesi ile iyice yalnız kalıp köşeye sıkışan Ferda, bir yandan Hacer’i sırrını kimseyle paylaşmaması için iknaya çalışırken diğer yandan rakibine karşı bir koz bulabilmek için çalışmaya başlar.

Cinayet gecesinin yegane tanığına ulaşmaya başaran ancak adamın ölümüne engel olamayan Perihan büyük bir hayal kırılığı yaşarken; Ferda yaptığı itirafla annesini şoke eder. Hacer ise izlediği görüntülerin ardından Berna’yı Ferda’nın öldürdüğünden emin olarak polise ifade vermeye karar verir.

Ameliyatının ardından sağlığına kavuşan İpek’le Şahin arasında sürpriz bir gelişme yaşanırken, babası ve teyzesinin ilişkisini öğrenen Duru ise Aras’la ilgili kritik bir kararın eşiğine gelir.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?