Görüş Bildir
Haberler
AKP'li Başkan: 'Nutuk Okuyanlar Barda Kafa Çekerken, Kur’an Okuyanlar Göklerde SİHA Uçuruyor'

etiket AKP'li Başkan: 'Nutuk Okuyanlar Barda Kafa Çekerken, Kur’an Okuyanlar Göklerde SİHA Uçuruyor'

AKP Ordu Ulubey İlçe Başkanı Süleyman Özdemir, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda , “Nutuk okuyanlar barda kafa çekerken, Kur’an okuyanlar göklerde SİHA uçuruyor” diye yazdı. Özdemir gelen tepkilerin ardından özür diledi. 

İçeriğin Devamı Aşağıda

Sözcü'den İsmail Akduman'ın haberine göre, AKP Ulubey İlçe Başkanı Süleyman Özdemir, sosyal medya hesabından Çorlu’da Savunma Sanayii Başkanlığınca yürütülen AKINCI projesi kapsamında Baykar tarafından geliştirilen Bayraktar AKINCI TİHA'nın Teslimat ve Mezuniyet Töreni’ne katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğrafını paylaşarak, “Nutuk okuyanlar barda kafa çekerken, Kur’an okuyanlar göklerde SİHA uçuruyor” diye yazdı.

"Millete hakaret ediyor"

"Millete hakaret ediyor"

Başkan Özdemir’in bu paylaşımı büyük tepki çekti. İlçe Başkanı Özdemir’e CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel de tepki göstererek, “Nutuk ile kurulan Türkiye Cumhuriyeti kuruluşunun üçüncü yılında, 1926’da uçak fabrikası kurdu. 95 yıl geçmiş, bugün 20 yıldır iktidarda olan güruh ise memleket cayır cayır yanarken bir galon su dökecek uçak bulamadı. Şimdi bu zihniyetin bir ilçe başkanı Nutuk ile Kur’an’ı yarıştırıyor ya, hem Türk milletine hakaret ediyor, hem Müslümanları incitiyor. Millet ıslah etmeden önce Allah ıslah etsin” dedi.

AKP’li Başkan Özdemir, gelen tepkiler üzerine paylaşımını bir süre sonra kaldırmak zorunda kaldı.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
397
220
55
42
19
14
8
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Kzlt

Tek rakibimiz Suudiler kepler 22-b gezegenine koloni kurmuştu biz kafayı çeken münafıkların lanetine rağmen siha üretebilmiştik allahtan biz vardık başımıza ... Devamını Gör

Erci_E

İktidar değiştiğinde itin götüne sokulması gereken bir yalAKa daha!

Avatar Yangchen

Aynen, asla arabalarda pudra şekeri çekmezler, ensarlarda 40 erkek çocuğuna tecavüz edip lgbti'ye karşı çıkmazlar. Her şey Nutuk okuyanların yüzünden, YERSEN.