Görüş Bildir
Haberler
AKP'den 'Z Kuşağı' Hamlesi: İlk Defa Oy Kullanacak Seçmenlerin Aileleriyle Temas Edilecek

etiket AKP'den 'Z Kuşağı' Hamlesi: İlk Defa Oy Kullanacak Seçmenlerin Aileleriyle Temas Edilecek

Batuhan
14.04.2021 - 09:00

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yarın AK Parti Gençlik Kolları MKYK toplantısına başkanlık edecek. Yeni projelerin sunulacağı toplantıda, 2023 seçimlerinde ilk defa oy kullanacak gençlere yönelik yeni dönemin yol haritası belirlenecek.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Gençlik Kolları MKYK’sını toplayacak. Toplantıda, Erdoğan’a Gençlik Kolları tarafından, 2023 seçimlerinde ilk defa oy kullanacak gençlere yönelik hazırlanan projelerle ilgili sunum yapılacak. Bunlar arasında ‘İlk oy ilk heyecan’ projesi de bulunuyor.

2023’ün öneminin anlatılmasına yönelik değerlendirmeler yapılacak

2023’ün öneminin anlatılmasına yönelik değerlendirmeler yapılacak

Türkiye gazetesinden Ebru Karatosun'un haberine göre, gençlerin ve Z kuşağının AK Parti’ye bakışının masaya yatırılacağı toplantıda, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın projeye onay vermesiyle teşkilat, çalışmalarına başlayacak. Gençlerin AK Parti’ye niçin oy vermesi gerektiği, eski Türkiye’nin nasıl olduğu ve 2023’ün öneminin anlatılmasına yönelik değerlendirmeler de yapılacak. Yine, sosyal medyanın bu süreçte daha aktif kullanılması sağlanacak. Özellikle Türkiye’nin AK Parti döneminde ulaşım, sağlık, köprü, otoyol, havalimanları, savunma ve uluslararası alanda attığı adımların anlatılacağı görsel videolar sosyal medyadan paylaşılacak.

Öte yandan AK Parti tarafından daha önce yapılan bir çalışmada gençlerin oy kullanmasında ailelerinin yüzde 75 etkisinin olduğu belirlenmişti. AK Parti, bu çalışmayı da göz önüne alarak genç seçmenlerin aileleriyle bire bir temas kurmayı hedefliyor.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1299
553
367
22
20
19
10
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın

Sebebi ziyaretimiz, allahın emri peygamberin kavliyle çocuğunuzun oyunu sandığımıza istiyoruz.

Mr.Hate

Görücü usulü oy isteyecekler alskdjalsdla

gaydırı guppak

yakarsa bunları z kuşağı yakar.

Cemil Çakmak

Aileriyle temasa mı geçilecek? Bizi akıllarınca bildiğin baskılayacaklar.