Aklınızı Başınızdan Alır! Balık Etli Kadınları Özel ve Kendilerine Has Yapan 13 Özellik

4bPAYLAŞIM

İdeal kadın diye bir şey yoktur desek yanlış söylemiş olmayız galiba ama gerçek olan bir şey var ki, ülkemizin en beğenilen tipi balık etlilerdir... İşte balık etlileri kendilerine has yapan o 13 özellik!

1. Toplumun kadınlara dayattığı güzellik algısından ötürü zorluk yaşasa da, her daim kendine güvenir. Güzelliğin kilodan bağımsız olduğunu bilir ve çevresindekilerin bu baskısına kulaklarını tıkar.

2. Bilimsel olarak kanıtlanmıştır ki, kıvrak bir zekaya sahiptir.

İsveç'in dünyaca ünlü araştırma merkezi Karolinska Enstitüsü tarafından yapılan araştırmada, ortalamanın üstünde kilosu olan kadınların vücutlarının daha fazla östrojen hormonu salgıladıkları ve bunun da beyin fonksiyonlarını pozitif yönde etkilediği ortaya konuldu.

3. Sahip olduğu yağ dokusundan ötürü yüzü daha dolgun olduğu için her zaman genç görünür. Kırışıklık kremlerine erken yaşlarda para dökmez.

4. Kıyafetlerin içini doldurduğu için üzerine çuval bile giyse yakışacak harika bir bedene sahiptir. Bu nedenle de her daim şıklığıyla bilinir.

5. Kıvrımlı ve belirgin hatları nedeniyle seksidir. Kendisine bakanı dönüp bir daha baktırır.

6. Sürekli olarak karşılaştığı “Kilo versen aslında çok güzelsin” baskısına hiç aldırmaz, kilolarıyla her daim mutlu olduğu gibi kendisiyle de barışıktır.

7. Güzel ve zeki olduğu kadar çalışkandır. Her işin altından başarıyla kalkar, kariyer basamaklarını üçer beşer tırmanır.

Birinci belli, ikinci kim??

8. Espriden anlar; kilosuyla ilgili yapılan “Balina da balıktır ekiekieki” şakalarına karşı anlayışlıdır. Kendisiyle barışık olduğu ve toplum baskısına aldırmadığı için bu sözleri hiçbir zaman umursamaz.

9. Etrafındaki herkesi büyüleyecek kadar güzel dans eder. Dans ederken kendisini her daim çok iyi hissettiği için yaydığı pozitif enerjisi çevresindekilere aktarır.

10. Büyük bir dünya kurabilecek kadar hayal kurmayı sever, bu hayallerinin en azından bir kısmını gerçekleştirebilmek için elinden geleni yapar.

11. Yufka yürekliliği ve hassas tavırları nedeniyle karşısındakiyle çok rahat empati kurar. Bu nedenle de her daim tatlı dillidir, güler yüzlüdür.

12. Kahkahaları kocamandır; güldüğü zaman tüm dünya güler.

13. Duygularını hiçbir zaman gizleyemediği için acısı da, neşesi de yüzüne yansır. Bu açıklığı ve netliğiyle de herkesin güvenini kazanır.

Balık etli kadınlar toplum baskısına, göreceli güzellik kavramına ve karşılaştıkları zorluklara rağmen açık ve net biçimde güzeldir.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
alp_er

balık etli hatun candır. ama sonra balinaya özenmemek şartıyla

onediom

Bu galerideki insanların yüzde 1i balık etli. Başlığı destekleyeceğim diye güzelim taş ünlüleri balık etli diye koymuşsunuz. Yemezler...

atticus-fetch

Omega 3 diye yola çıktık alfanın 1 ini aldık. Adamı dayak arsızı yaparlar dikkat.

huwomenist

balık etli kızların fiziki özelliklerinden güzelliklerinden bahsetmeni anlarım.ama yok canayakınmış,yok güleryüzlü iyiniyetliymiş,yok gülüşüyle bilmemneyi ısıtırmış.ne alaka?? kişisel özellikler kişiden kişiye değişir her balık etli iyi niyetli ve hoşgörülü değil.saçmalık ötessiii.biz zayıflar kötü kalpli ve iğrenç miyiz ne bu düşmanlık:D

dee

kisilik analizi baya baya sacma olmus , tamam balik etli kadin cazibesi diye bir sey var ama her balik etli de cazibeli degil yani , benim yan komsum balik etli ama kadin biyikli yani ve gordugum en aksi en sorunlu kadinlardan biri . Icerik hazirlamak icin bu kadar kasmayin bence

Görüş Bildir