Ak Balıkçıl Kuşu Resmi Çizerek İnternette Resim İçinde Resmin Sonsuz Döngüsünü Başlatan Anne

132PAYLAŞIM

Bir anne güzel bir ak balıkçıl kuşu resmi çizdi ve her şey çizilen resimden sonra yazılan bu cümleyle başladı: ''Annem bunu çizdi ve kimsenin hoşuna gitmeyeceğini düşünüyor.''

Sonrasında döngü başladı. Resmi tutan annenin resmini tutan adam ortaya çıktı. Sonrasında bu adamın resmini tutan bir kadın... Bu şekilde zincirleme durum ortaya çıkmış oldu. Oluşan şaşırtıcı güzellikteki döngüyü Av News'ten sizler için derledik.

Kaynak: https://news.avclub.com/somebodys-mom-pa...

Önce dört fotoğraf yayınlandı fakat bu da yeterli olmadı. İç içe geçmiş resimlerden oluşan döngü devam etti.

Twitter kullanıcısı Nick Kapur, bu döngüyü paylaştı ve devam eden paylaşımlar sırasında ortaya çıkan değişimleri belgeledi. Bu sayede resim içerisinde resim kültürü tanınmaya başladı.

Başka bir kişi Kapur'un paylaşımından bir karikatür yaptı ve süreçte yeni fikirlerin sonsuzluğuna giden kapılar açtı.

Tabii ki döngüyü sonlandırmak isteyenler de çıktı. Bir kişi ak balıkçıl kuşu çizerek döngüyü bitirmek istedi. Fakat paylaşımlar çok hızlı ilerleyerek buna izin vermedi. Döngü devam ediyor!

Fotoğraflar çoğaldıkça görüntüler karmaşıklaşmaya başladı. Görüntülerin sıralamasını gösteren sınıflandırma tablosu oluşturuldu.

Tüm bunların ne olduğunu gözden kaçırmayalım diye CBC yardım etmek için kolları sıvadı.

Başlangıç resmini çizen annenin izini arayan muhabir Cindi Decker, ''Reddit'in onursal annesi'' başlığında, çizilen resimlerin kronolojisini çıkardı.

Bu şekilde sonsuz döngüyle uğraşılırken iyi bir sonuç asla garanti edilemez. Hikayede olması gereken yere bir işaret koyarak bu döngüyü başlatan kadının anısını yaşatabiliriz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
fatih2685

Resim çizmek daima içimde kocaman bir gerçekleşemeyen arzu olarak kalacak. Tebrik ediyorum hepsini. Resim çizmek çok harika bir yetenek.

Görüş Bildir