Aile Bağı Nerede Kaldı? 20 Yıl Sonra Bir Araya Geldiği Kızıyla Ensest İlişki Yaşayıp Çocuk Sahibi Oldu!

2.5bPAYLAŞIM

'Bu kadarı da olmaz artık.' dediğimiz her şeyi bir bir yaşıyoruz. İçinde bulunduğumuz dünyada artık hiçbir şey tuhaf gelmiyor. Tıpkı Daily Mail'de karşımıza çıkan bu şaşırtıcı durum gibi. Detayları sizler için derledik.

Kaynak: http://www.dailymail.co.uk/news/article-...

42 yaşındaki Amerikalı Steven Walter Pladl, eşiyle ayrıldıktan sonra evlatlık olarak verilen kızıyla yaşadığı ensest ilişki sonucu tutuklandı.

42 yaşındaki Amerikalı Steven Walter Pladl, eşiyle ayrıldıktan sonra evlatlık olarak verilen kızıyla yaşadığı ensest ilişki sonucu tutuklandı.
42 yaşındaki Amerikalı Steven Walter Pladl, eşiyle ayrıldıktan sonra evlatlık olarak verilen kızıyla yaşadığı ensest ilişki sonucu tutuklandı.

Steven'ın biyolojik kızı 20 yaşındaki Katie Rose Pladl ise geçen hafta tutuklandı. Bütün bunlar Steve'in ayrıldığı eşi, polisi arayıp kızlarının babasından hamile kaldığını anlatınca gerçekleşti.

Her şey aslında Katie'nin doğduktan sonra başka bir yere evlatlık olarak verilmesiyle başladı.

Katie 18 yaşına geldiğinde sosyal medyayı kullanarak ailesini bulmaya çalışmış. 2016 yılı Ağustos ayında ailesinin yanına yerleşmiş. O sırada ailenin Katie dışında iki çocuğu daha varmış.

Kayıtlara göre Steven ve eşi yasal olarak üç ay sonrasında, yani Kasım ayında boşandılar.

Katie'nin annesi yetkililere evden ayrıldığında Steven'ın kızlarının yatak odasının olduğu katta yattığını, kızının hamile olduğunu, diğer çocuğunun günlüğünde ise babanın eski eşi olduğunu yazdığını söyledi.

Steven diğer iki çocuğunun Katie'yi üvey anneleri gibi görmelerini istedi. Elbette kardeşlerini, üvey anneleri gibi görmek çocuklar için zordu.

Hamilelik durumunu öğrenen eski eş Steven ile iletişime geçti. Bunun arkasında onun olup olmadığını sordu. İddialara göre Steven da durumu kabul etti ve evlenmeyi planladıklarını söyledi.

Katie Temmuz ayında Instagram'da bir fotoğraf paylaştı. Fotoğrafta Steven ile evlendiklerine dair imalar bulunuyordu.

Yalnız yasal olarak bunu yapmaları imkansızdı. Polisin yaptığı açıklamalara göre 2017 yılı Mayıs ayında Katie ve Steven beraber Kuzey Kaliforniya'ya taşındılar. Tutuklama kararı 2017 yılı Kasım ayında çıktı ve bu yıl ocak ayında da tutuklandılar.

Yetkililer ikiliyi tutukladığında bebeğin de yanlarında olduğunu belirtti. Kayıtlara göre çocuk 2017 yılı Eylül ayında doğmuştu.

Baba ve kız şu an zina, ensest ilişki ve kabahatler kanununa uymamakla yargılanıyorlar. İkisine de 1 milyon dolarlık kefalet isteminde bulundular. Katie şu an hapiste, babası Steven ise dışarıda. Bebeğin velayetinin kime verileceği ise henüz belli değil.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
5man21

Ensest ilişkiyi kesinlikle desteklemiyorum aksine çok iğrenç buluyorum. Fakat belirtmem gerekir ki 2 yetişkin (bakın özellikle yetişkin diyorum), aklı başında insan bunu yapıyorsa iğrenç bir şey olsa da bunu yapmalarına karışamayız. Fakat bunlar iğrençliğin sınırını aşmış. Hadi ensest ilişki yaşadın neden çocuk yapıyosunuz? Özgürlük dediğimiz şey sadece bizi ilgilendiren bir şeydir. O çocuğun hayatı ne olacak hiç kimse böyle iğrenç bir şeyle dünyaya geldiğini öğrenmek istemez. Özgürlük, özgürlük bir yere kadar. Özgürlük dediğimiz şey sadece seni bağlayan bir şeydir başka hiç kimseye bir zararı olmaması gerekir. Bu ilişkide çocuk büyüdüğünde oluşan psikoloji çok acı birde çocuğun sakat doğma ihtimali var. Ensest ilişki olabilir bunu ne kadar iğrenç bulsam da karışamam fakat çocuk yapmadığınız sürece.

gokhan96

Kopsun artık şu kıyamet yaaaa... Kopsun artık bitsin şu insanların dramı... Ulan hadi bir hata yaptın, böylesine iğrenç bir sapkınlık içine girdin, peki hiç mi düşünmedin o çocuğun geleceğini, insanların o çocuğa milletin hangi gözle bakacağını, çocuğun halinin nice olacağını? Hiç mi düşünmedin, inşaallah çocuk ensest ilişki sonucu doğduğunu öğrenmez, bence derhal çocuk esirgeme kurumu çalışanları o çocukla özel olarak ilgilenmeli ve onu ülke dışında bir çifte evlatlık vermeliler, çocuğun geçmişini silmeliler bütün kayıtlarını vs. bir de çocuk böylesine iğrenç bir ilişki sonucu doğduğunu öğrenirse yıkılır, intihara bile kalkışabilir, Allah o çocuğu korusun... Dehşet yaaaa... Dehşet!

zeynep-yilmaz25

İğrenç

neyse-sustum

ya dalga geçmeyin ama iki kere okudum ama nedense hiçbir bok anlamadım. biri bana kısa ve öz anlatsın

pembetuvaletkagidi

Adamla kadin evlenmisler ve evlat edinmisler. Sonrasinda bu cift bosaninca adam evlat edindigi kizlariyla birlikte olmus ve yasal olmayan yollarla evlenmis. Kiz babasindan hamile kalip bebek dogurmus. Adamin bosandigi esi bunu ogrenince de onlari polise ihbar etmis. Su an evlilikleri yasal olmadigi icin kiz hapiste adam ise hala disarida.

tanidikgelenyabanci

dünya bombok olmaya son sürat devam ediyor. ya bebek büyüdüğünde ne olacak? ee şey babam dedem olur,ama annem de dedemin karısı. hele vaziyete bak.

Görüş Bildir