Ahlaksızlık Sizin Kafanızda! Sahne Kıyafeti Açık Olduğu İçin Eleştirilen Hadise Sonunda Patladı, Ebru Polat'tan Destek Geldi!

1PAYLAŞIM

Hadise fena patlamış yalnız!

Tıpkı Gülşen gibi Hadise'nin de sahne kıyafetlerinin olay olduğunu bilmeyeniniz yoktur.

Ve genellikle bu yüzden de çok fazla eleştiri alıyor Hadise.

Son olarak yılbaşı sahnesi için giydiği bu kıyafetiyle epey ses getirmişti.

Gazeteci Sevda Türküsev de Hadise için herkesi şaşırtan aşırı ileri görüşlü ve çağdaş bir tepki göstermişti hatta.

Kadın olduğunu unutarak yaptığı bu açıklamaya Hadise'den de cevap gecikmedi.

İşte Hadise'nin verdiği cevap. 👇

twitter.com

Bunun üzerine Ebru Polat'tan Hadise'ye destek geldi.

Yanındayız mesajını böyle verdi Ebru Polat.

Hadise'nin de dediği gibi... "Biz kadınlar, biz güçlüyüz, her yönden güzeliz ve her şekilde güzeliz..."

Kendinizi sevmediğiniz için bayılıyorsunuz başkalarına sallamaya....

Kadınları konuşmayı ve onları leş zihniyetinize alet etmeyi ne zaman bırakacaksınız acaba?

Güçlü kadınlar sizi neden korkutuyor?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
coldhearted

Ablacım açmışsın işte daha hala edebiyat yapmaya çalışıyorsun, üstüne bir de Mevlana'dan örnek vermişsin. Her boku meşrulaştırıp normale indirgerseniz bu kadın yarın bir gün anadan üryan çıkıp buna da 'medeniyet' kılıfı uydurursa kimse ağlamasın, bu zemini her boku normalleştirerek hazırlayanlar bir zahmet şikayet etmesin.

ebru-ebru18

Onedio, Hadise'nin götünü görmekten sıkıldım ama senin şu saçma haberlerini görmekten daha çok sıkıldım. 'Kadın hakları' adı altında milletin götünü savunur hale geldik. Yani kadın haklarının 'götten' ibaret olduğunu mu düşünmemiz gerek? Sahi bu feminizm modası ne zaman bitecek?

huseyin-mekikli

amına koyum bizdede daşaklar ön plana çıksın erkeğiz mınakoyum.

dianadusso

Ayrıca belirtmek isterim ben kadınların yaptıkları ile ön planda olması gerektiğini düşünüyorum davranış kendini savunma her şeye rağmen karakter ve güçleri ile ortada olmalarını düşünüyorum kadın kadının düşmanı olmamalı açıldığı vakit ne iyi yapmışsın hadi böyle devam et aman kimse seni tumasın engel olmasın onları dinleme değil bunun yerine daha farklı şekilde destek olmasına inanıyorum ha evet yabancı sanatçılarda da bu var oram buram açılsın giydiğim görülsün görülmesin işinizi çok iyi yapın diyelim ki ne kadar başarılı bir kadın haberlerde her gün giydiğiyle bülten olan sanatçı haberi görmek üzüyor beni

dianadusso

Kadın hakkı kadın gücü diyoruz herşey tamam fakat sesinizle sanatınızla ön plana çıkmayı deneseniz zararını görmeyeceğinizi düşünüyorum bir kıyafet güç gösterisi değildir kişinin duruşudur davranışıdır edep yerleriniz lütfen kapansın bakın bazen ben bile bir kadın olarak rahatsız olabiliyorum hele böyle bir devirde lütfen teşhir ile güç gösterinde bulunmayın biraz olsun edep yerleriniz kapandığında yazıklar olsun açık giyinmemiş demiyor kimse ben bazen ön planda olmak için konuşulmak ve gündemde kalmak için bunu yaptığınızı düşünüyorum kendi fikrim bu yönde lütfen sanat yönünüzle ortaya çıkın sevenleriniz sizi giydiklerinizle değil yaptıklarınızla seviyor ve gerçekten seviyorlarsa o şekilde sevmeye devam edecekler

Görüş Bildir