Görüş Bildir
Haberler
Ahırı Pavyona Çevirmişler: Fuhuş Çetesi Köylü Kadınların İsyanıyla Çökertildi

etiket Ahırı Pavyona Çevirmişler: Fuhuş Çetesi Köylü Kadınların İsyanıyla Çökertildi

Ankara’da köylü kadınların, “Kocalarımızı kurtarın, malımızı, mülkümüzü ne varsa günah yeri olarak bilinen bataklıkta kaybettiler” şikâyetinin altından suç örgütü çıktı. Ahırdan bozma mekânı eğlence kompleksine çeviren baba Şefik Kuzucu ve oğulları, 15 milyon liralık servet sahibi oldu.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Şefik Kuzucu oğulları Hacı ve Mustafa ile 10 yıl önce Ankara Beypazarı’na yerleşti. Bozkırın ortasında, tarlaların içinde kullanılmayan bir ahırı alıp pavyon olarak işletmeye başladı.

Kısa sürede ahırdan bozma mekânı eğlence kompleksine çeviren baba ve oğulları, kumar, fuhuş, çek senet, şantaj, gasp, silahlı tehdit, işkence ve uyuşturucu gibi suçlara bulaştı.

Gizli kamera görüntüleriyle şantaj

Gizli kamera görüntüleriyle şantaj

Hürriyet'ten Fevzi Kızılkoyun'un haberine göre,fuhuşa sürüklenen kadınların kaldığı tek kişilik odalar, yüzme havuzu, kuaför, kumar makineleri, pavyon ve gazino olarak kullanılan bölümlerin de olduğu mekâna gidenlere fahiş hesaplar çıkarıldı.

Ödemeyenlere zorla senet imzalattırıp, bazılarının tarla ve evlerini aldılar. Buradaki kadınlarla eğlenen erkeklerin de gizli görüntüleri çekilerek “görüntüleri ailene göndeririz, rezil ederiz” diyerek şantaj yaptıkları iddia edildi.

"Biz çalışıyoruz onlar eğleniyorlar"

"Biz çalışıyoruz onlar eğleniyorlar"
İçeriğin Devamı Aşağıda

Beypazarı’nın yanı sıra yakın bölgedeki ilçe ve illerde oturan erkeklerin gözde yeri olan mekânın hikâyesi ise köylü kadınların “Kocalarımızı kurtarın, malımızı, mülkümüzü ne varsa günah yeri olarak bilinen bataklıkta kaybettiler. Bizi tarlada çalıştırıp, kendileri burada eğleniyorlar” şikâyetiyle son buldu.

6 kişi tutuklandı

6 kişi tutuklandı

Ankara Emniyeti Organize Suçlarla Mücadele ekipleri, 6 ay hem fiziki hem de teknik takip yaptı. Yapılan çalışmaların ardından başlatılan operasyonda mekânın sahipleri Şefik Kuzucu, oğlu Hacı Kuzucu, ortaklarından Gürkan Aksoy’un da aralarında bulunduğu 11 kişi gözaltına alındı. Adliyeye sevk edilen şüphelilerden Şefik Kuzucu ile oğlu Hacı’nın da aralarında bulunduğu 6 kişi tutuklandı.

Mekânı işleten Kuzucu’nun, oğullarıyla 10 yıl önce Beypazarı’na 80 model bir araçla geldiği, bugünse 15 milyon lirayı bulan bir servet edindikleri belirlendi. Çete lideri Şefik Kuzucu, ifadesinde “Oğullarımı ‘Bu kadar büyümeyelim, başımıza iş açarız’ diye uyardım. Dinlemediler. Eğlence mekânıyla başladık, her işi yapar olduk” dediği öğrenildi.

Fuhuşa sürüklenen kadınlar kurtarıldı

Fuhuşa sürüklenen kadınlar kurtarıldı

Tehdit ve şantajla zorla fuhuşa sürüklenen 60 kadın da kurtarıldı. Mağdur olarak ifade veren kadınların, “Silahla tehdit edildiklerini, gizli kameralarla çekilen görüntülerle şantaj yapılarak erkeklerle zorla cinsel ilişkiye girmeye zorlandıklarını” söyledikleri öğrenildi.

Kadınların, kompleksin içinde tek kişilik odalarda kaldıkları, dışarıya çıkmalarına izin verilmediği, tüm zamanlarını burada geçirdikleri de belirlendi.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
461
142
70
46
44
42
21
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Betül B

Herkesin ortasında erkeklik olsun diye karılarını döven, ama bütün yıl tarladan kazandığı çoluk çocuğun rızkını şu bataklıklarda yiyen köylüleri öldürmeliyiz... Devamını Gör

Sefa Döner

Ya şu pavyonlarda ne buluyorlar anlamıyorum, eğlence sıfır,her an cebinden 10 bin lira alacak gibiler, dayak yeme olasılığın yüzde 95 , içerisi pis,zorla çal... Devamını Gör

Emre Kaya

Dostum afedersin çok sık gittiğimden değil ama hiç anlattığın gibi de değil yani . Adam gibi içmez ve götün başın oynarsa her yerde dayak yersin ayrıca kimse... Devamını Gör

Kzlt

Tarlaları birinin satması gerekiyordu pavyon demeyelim kooperatif diyelim. Parkta öpüşen çift görseniz ortalığı yıkarsınız aman günah yerlerinden kocalarını... Devamını Gör

Ulaş Kaplan

Abi biz ne zaman gidiyoruz pavyona? :P