Ağlayanlar, Hıçkıranlar Gırla: Amerikan ve Fransız Netflix'in TOP 1'inde Yedinci Koğuştaki Mucize Var!

4.1bPAYLAŞIM

Yedinci Koğuştaki Mucize, dünya listelerinde TOP 1'de. Twitter, filmi izlerken nasıl ağladıklarını çekip paylaşan Fransızlar'la, Amerikalılar'la dolu.

Netflix, karantina günlerinin kurtarıcısı olmaya devam ediyor. İçerikleri güncelledikçe bize de zamanımızı değerlendirmek için yeni fırsatlar veriyor.

"Ne izlesem?" diye düşünenlere de "Aha işte, millet bunları izledi." listesi yapmaya başladılar. Her gün TOP 10 listesi güncelleniyor.

Freud, The Platform, Karakomik Filmler, La Casa De Papel, Aslı Gibidir, Elite, Yedinci Koğuştaki Mucize, Aşk Bu mu?, Toy Boy, Hakan Muhafız gibi içerikler döne döne TOP 10 içinde yer değiştiriyor.

Netflix Türkiye'nin uzun süre birincisi 'Yedinci Koğuştaki Mucize' idi. Bir Kore uyarlaması olan filmde ağlamaktan içiniz çıkıyor, sonra birden gülümseye başlıyorsunuz. Enteresan gerçekten...

Orijinal ismi 7-beon-bang-ui seon-mul.

Küçücük kasabasında babaannesi ve kızı ile yaşayan Memo, zihinsel engelli genç bir adam. Dünya tatlısı, masum biri.

Aras Bulut İynemliNisa Sofiya Aksongur

Birtakım yanlış anlaşılmalar sonucu üzerine işlemediği bir suç kalıyor ve hapse düşüyor. Henüz idam cezasının var olduğu bir dönemde yaşandığı için de onu tehlikeli günler bekliyor.

Koğuş arkadaşları dahil herkes onun masumiyetinden emin olduğu için, onu mutlu etmeye ve kurtarmaya çalışıyor

Serhan Onat, Ferit KayaDoğukan Polat, Yıldıray Şahinler, İlker Aksum

Aras Bulut İynemli, son dönemin en sevilen en yetenekli oyuncularından. Filmdeki her sahnesiyle sizi büyülüyor. Aslında kadronun tamamı öyle, tam bir efsaneler takımı!

Yurdaer Okur, Deniz Baysal, Celile Toyon, Mesut Akusta, Sarp AkkayaDeniz Celiloğlu, Hayal Köseoğlu, Emre Yetim

2019'un en çok izlenen Türk filmi Netflix'e gelince, orayı da ele geçirdi. Netflix Amerika'da günlerdir TOP 1'de, zirveyi ele geçirmiş durumda.

_https://instantwatcher.com/_

Film ABD'den sonra Fransa'yı da salladı. Hatta Netflix Fransa, filmde sıkça geçen 'Lingo Lingo'yu tweetledi ve 100 binin üzerinde beğeni aldı. Altında 'Şişeler' diyen de var, 'Ovaaaaa' diye seslenen de.

"Bakın ne buldum. TikTok'ta kızlar 7. Koğuştaki Mucize ile dağılmışlar."

"Siz Türkler sucuğu icat etmenin ötesine geçip, Yeşil Yol filminden daha iyi bir film yarattınız. 7. Koğuştaki Mucize'yi herkese tavsiye ederim, bir başyapıt. Ağlamaktan başım ağrıyor."

Haydaaaaa:) Şimdi de Güney Amerika'dakilerin başı ağrısın biraz. Arjantin, Brezilya, Meksika ve Peru da bu filmle ağlıyor şu an.

DJ Snake, sen ne alaka kardeşim:) "Bu filmi izlerken 8 kez ağladım, bu normal mi?"

"Az önce çok hüzünlü bir Türk filmi izledim ama çooook çok güzeldi. Yedinci Koğuştaki Mucize ismi, izlemek isteyenlere."

"Bu benim Yedinci Koğuştaki Mucize isimli Türk filmini izledikten sonraki halim. Son 20 dakikadır film boyunca olduğu gibi ağlamadan duramıyorum. Beni çok etkiledi ve kalbim / beynim hala izlediğim şeyi atlatmaya çalışıyor. Şu an yapamam."

"- Lingo Lingoooo! +Şişeleeer!". Henüz izlemediyseniz, beklemek için bir nedeniniz kalmamıştır herhalde.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yazarvedoktorolmayolunda

titanic daha çok ağlattı beni

aaabbbcccddd

Babam ve Oğlum filminde ağlamaktan helak olan biri olarak soruyorum: Bu filmin nesine ağladınız?

yazarvedoktorolmayolunda

evt bende titanik'in daha duygusal olduğunu düşünüyorum

elif08

sinemada izlemiştim 3 gün başım çatlamıştı ağlamaktan.

iamikonic-multifandom

Derhal babam ve oğlum, dedemin insanları, tamam mıyız türevi tüm filmlerimizi salalım siteye şimdi yürüdük yürüdük sonra zor

oz.lemm

muhteşem bir izlerken yan koltuğa ağlama sesim gitmesin diye sessiz ağlamaya çalışırken 40 lı yaşlardaki bir abinin hıçıkırığını duyduktan sonra bütün salon sular seller seanstan sonra temizliğe gelmemişlkerdir biz yıkadık çünkü her yanı.

Görüş Bildir