Görüş Bildir

Adana Kebapçılar Odası'ndan Bahçeli'ye Tepki: 'Terörist Olma Sırası Bize mi Geldi?'

Anasayfa > Gündem

Adana Kebapçılar Odası Başkanı Şefik Arslan, “Çok şaşkınız, biz binlerce kişinin ekmek kapısıyız. Sonunda terörist olma sırası bize de geldi demek” dedi.

MHP lideri Bahçeli, grup toplantısında “Teröre yardım ve yataklık yapan bölücü kebapçıların işsizlikte payı vardır” demişti.

Adana Kebapçılar Odası Başkanı Şefik Arslan, bu sözleriRS FM’de Atilla Güner’le Akşam Postası canlı yayında yorumladı. Arslan, “Çok şaşkınız, biz binlerce kişinin ekmek kapısıyız. Sonunda terörist olma sırası bize de geldi demek” diye konuştu.

"Anladığımız tek şey Bahçeli’nin uzmanlık alanının ekonomi olmadığı"

"Anladığımız tek şey Bahçeli’nin uzmanlık alanının ekonomi olmadığı"

Adana Kebapçılar Esnaf Odası Başkanı Mehmet Şefik Arslan’ın açıklamaları şöyle:

“Çok şaşkınız. Bu kadar köklü ve bu kadar tecrübeli bir siyasi parti liderinin bu şekilde konuşmasının nedenini anlayamadım. Bahçeli, keşke biraz konuşmasını açsaydı da biz de ne demek istediğini anlasaydık. Birçok kebapçı var, bazılarının belki bir fabrikanın çalışanı kadar çalışanları vardır. Biz sürekli çalışacak birilerini ararız, nasıl oldu da işsizlikte payımız oluyor anlamış değiliz. Anladığımız tek şey Bahçeli’nin uzmanlık alanının ekonomi olmadığı. Hem odamıza kayıtlı esnaf arkadaşlarımız hem de başka şehirlerden meslektaşlarımız bizi arayıp, ‘’Bize neden terörist dedi? Neden bölücü dedi?’’ diye soruyorlar. MHP Adana İl başkanı çocukluk arkadaşımdır telefon açıp ben de ona soracağım. Daha önce soğan-patates fiyatları yükselince tüccarlara terörist benzetmesi yapılmıştı, demek ki sıra bize gelmiş. Her şey bitti sıra biz kebapçılara mı geldi?”

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
90
56
17
2
2
1
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Dark osman

ülkede tek derdi müşterinin kebabı acılımı acısızmı olacaktı diye düşünen adamları bile delirttik amk..tırmarhane ye döndü iyice ortalık..

Yok ismim

Acaba Bahçeli ne demek istediğini biliyor mu da size açsın

hipotalamus

Bir gün her Türk vatandaşı terörist olmayı tadacaktır...

The Gost

Tattık zaten, Talibanın anlayışıyla ülkemizin anlayışı birdi birilerine göre.