Adamlık Müessesesinin Çetin Bir Üyesi Taha Özer'in Hızla Devam Eden Sosyal Medya Macerası

1.9bPAYLAŞIM

İnternet, herkesin kendi dünyasını yarattığı ve sergilediği, kendi doğrularını ve gururlarını övünerek gösterdiği bir kara delik haline geldi çoktan... Durum böyle olunca da, gözümüze takılan "dünyalar" hakkında birkaç laf etme hakkı doğuyor bize de!

Taha Özer'i tanırsınız; tanımasanız bile "Dan Bilzerian'ın Türkiye şubesi olmaya çalışan şahıs" desek hatırlarsınız kesin!

Instagram Ünlüsü Taha Özer'in Resmen Dan Bilzerian Olduğunu Gösteren 13 Aşşşırı Benzerlik - onedio.com
Instagram Ünlüsü Taha Özer'in Resmen Dan Bilzerian Olduğunu Gösteren 13 Aşşşırı Benzerlik - onedio.com

Zamanında lüks yaşantısı ve eğlence anlayışı ile fazlaca ilgi odağı olmuştu.

Sonuçta o biz sıradan insanlar gibi, halk gibi, "yoldan geçen vatandaş" gibi falan değildi. Ne münasebet?! O başarılı bir iş adamıydı...

Otel odasında gözlükleri ve şampanya şişesi ile poz veriyordu. Ünlü bir ayakkabı markasının sahibinin oğluydu. Kesin başka özellikleri de vardı ama biz bilmiyorduk.

Onu hak edecek düzgün bir hanım arayışında olan özel arkadaşımız, ilgi gördükçe, hızlı yaşayışının her ama her anını takipçileriyle paylaşarak adeta bir "fenomen" haline gelmişti.

"Sürekli kurgulanmış, açısı ve ışığı ayarlanmış, emek verilmiş fotoğraflar için poz verirken ne ara eğleniyor bu adam?" diye düşünsek de, Taha Özer'in hayatı farklıydı işte...

Öyle sıra dışı bir hayat tarzıydı ki; gazeteler bile onunla röportaj yapabilmek için sıraya girmeye başlamıştı.

Sofistike bir eğlence anlayışı ve yaşam tarzı olan Taha Özer, sık sık ülke değiştiriyor, pahalı arabalar kullanıyor ve güzel kadınlarla dostluk ediyordu.

Röportajlarında ise "geleneksel adamım, kız kardeşlerimin istedikleri gibi gezmelerine izin vermem, dinime bağlıyım" gibi açıklamalarda bulunuyordu.

Hatırlarsınız; Ciciş Kardeşler ile ülkemizin refahı için dua etmeye, umre yolculuğuna dahi çıkmışlardı!

O günden beri de ülke gün yüzü görmedi zaten...

Peki o zamandan beri, ülkenin yoğun gündeminden dolayı olsa gerek, pek gözümüze çarpmayan Taha Özer neler yapıyor dersiniz?

Sonuçta çok glam bir hayatı var; öğrenmek ve ibret almak isteyebilirsiniz.

Taha Özer, başarılı ve genç bir iş adamı olmasına rağmen, alakasız bir şekilde DJ'liğe başladı, sevgili Onedio okurları...

Taha Özer, başarılı ve genç bir iş adamı olmasına rağmen, alakasız bir şekilde DJ'liğe başladı, sevgili Onedio okurları...
Taha Özer, başarılı ve genç bir iş adamı olmasına rağmen, alakasız bir şekilde DJ'liğe başladı, sevgili Onedio okurları...

Evet evet, bildiğiniz DJ'lik yapıyor şu aralar. Gece kulüplerinde insanları eğlendiriyor. Etkinliklerin adı da onun şanına yakışır bir şekilde "rich party" falan oluyor. Türkçesi: "zengin parti"

Arada camiye gidiyor, namaz kılıyor...

Bu anlar da elbette yatakta bazı hanfendilerle cima ettiği anlar gibi sosyal medya üzerinden kayıtlanıp, kanıtlanıyor. Haberi yokmuş gibi kanka.

Bazen de Ciciş Kardeşler ile yerlere para dökmeli, çıldırmalı ev partileri veriyor.

Cicişler, Taha'nın en yakın dostları.

Bazen cinsel hayatı ile ilgili açıklamalar yapıyor:

Mesela en son olarak 400 kadınla beraber olduğunu açıklamıştı.

Ne diyebiliriz ki?! Aferin! Adam!!! 😒

Hatta zaman geliyor, açıklama yapmak da kesmiyor! Taha Özer kanıtlar sunuyor!

Evine gelen bir kadın, görüntülerini gizlice çekip yayınladığı gerekçesiyle Taha Özer'e dava açmıştı örneğin! İşte Taha Özer böyle de bir delikanlı; yalan söylemediğini kanıtlıyor.

Bu tarz hareketlerinden dolayı kendisini eleştiren eski tanıdıklarına da yine sosyal medya üzerinden sert ve ince zeka ürünü laflarla iğnelemelerde bulunuyor.

Herkes haddini bilecek!

Takipçileriyle de Twitter hesabı üzerinden fikir alışverişlerine devam ediyor.

Adam!

Lakin sadece bununla sınırlı da değil; Taha Özer, sosyal medyada çok takipçili olmasının gücünü farklı şekilde de kullanıyor: Kadınlarla tanışmak için!

Normalde kadınların sürekli ona gittiklerini, adeta "sıraya girdiklerini" söyleyen Özer; her ne kadar bize "kadınlardan karşılıklı olarak talepte bulunuyormuş gibi" gelse de, muhtemelen doğruyu söylüyordur elbette.

Mesela geçenlerde "BeYendiğimiz iki kızla yemek yicez" diyerek kızları resmen "seçeceğini" bir sosyal medya hesabından duyurdu.

Kimse "kavun karpuz mu seçiyorsun, hayırdır?!" tepkisi verdi mi bilemiyoruz, fakat Twitter üzerinden bu paylaşım elbette ki tepki çekti.

Dostluk, paylaşım, sevgi ve benzeri paydalarda buluşmadan, karşılıklı çıkar gözetmeden bir ilişki yaşayıp yaşayamayacağı meçhul olan Taha Özer'e bu reva mıdır?

Bizce revadır. Zira insanlara birer "mal" gibi davranırsan, elbette ki sen de buna göre muamele görürsün.

Oysa bu anlamlı, derin ve özgüven dolu bakışları olan beyefendiden daha iyisini beklerdik!

Umuyoruz ki Taha Özer aradığı, kendisine layık aşkı bulabilir ve bir daha böyle talihsiz cümleler kurmaz.

Gözümüz üzerinde olacak!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hicviye-naziri

Adama diyecek bir şey yok, onunla takılan kadınların gururuna koyim.

nightowl53

Adamlık müsessesi nin çetin bir üyesi nedir amk:)) Taha dostum daha çok yolun var.. Playboy dediğin adam cicişler veya ucuz Ruslarla takılmaz.. Yaa hani nerde Monaco özel ucaklar havada showlar yatlar ünlü hatunlar?? BU ne abi yerli malı haftası gibi anca Istanbul-Bodrum mekik dokursun..

abdulkadir-ozturk

üleyn para varya para pezevenkleri adam orospu çocuklarını adamlık abidesi yaptırıyor ya. ulan neyse küfür etmeyecem. adamlıkmış.. gavadın evlatları.. nasıl ayar oldum şimdi varya..

impheatus

Adamlık müssesesi ne zaman baba parasıyla boş beleş yaşamak eğitimin yüzünü bile görmemek görgüsüzce fotoğraflar çekip herkese paylaşmak ve bütün parasını karıyla kızla sevişmek için harcamak zaman zamanda yolunu şaşırıp boş dini siyasi içerikler yapmak oldu merak ediyorum.

ebunadkassar

Sikicem Tahayıda Özeride bu ne biçim içerik. Boş işlerle uğraşmayın lütfen amk.

Görüş Bildir