Ada Masalı 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

0PAYLAŞIM

Star Tv'nin yeni dizisi Ada Masalı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda; Haziran oradan birine Poyraz'ı gördün mü diye sorarken Poyraz'ın sinirli olup olmadığını da oldukça merak eder. Öte yandan Poyraz ve Haziran arasında bir etkileşim olurken Hakan Haziran'ın Selma'nın yeğeni olduğunu öğrenir. Poyraz ve Haziran beraber iş ortaklığı yapmak için kolları sıvar. İşte Ada Masalı 3. bölüm fragmanı...

Ada Masalı Son Bölüm Özeti

Haziran, Nehir’in kuşkularını ortadan kaldırmak için Poyraz’ı öpmek zorunda kalmıştır. Anın büyüsünden kurtulduğunda bir an ne yaptığının farkına varır ve kaçar gibi uzaklaşır oradan. Elbette Poyraz neler olduğunu soracaktır, Haziran bir açıklama bulmaya çalışır. Diğer yandan Biricik’in bir arkadaşının nişan partisi için değişik bir mekan aradığı ortaya çıkar. 

Haziran henüz açılmadıysa da otelin bahçesinde yapılabileceğini düşünür ve hemen harekete geçer. Organizasyonun her adımında Poyraz’la anlaşmazlığa düşerler. Haziran şehirli telaşıyla işe koyulurken Adalıların hayat akış hızındaki yavaşlıkla mücadele etmek zorunda kalır. Diğer taraftan bütün Ada, Haziran ve Poyraz’ın öpüşmesini konuşmaya başlar. İdil elbette bu duruma çok sinirlenir ve olaya el koymaya karar verir. Haziran potansiyel müşteriyi memnun etmeye çalışırken hiç beklemediği biri Ada’ya gelir ve bu Haziran’ı çok zor durumda bırakır.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir