Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Açık Rögar Kapağını Üstün ve Zorlu Çalışmalarla Kapatan Belediye Gibi Belediye: Kartal Belediyesi

56PAYLAŞIM

Sosyal medyada pek çok olayla karşılaşabiliyoruz. Bu durum ise hem ilginç hem de komik. 

Kartal Belediyesi'ne şikayetini dile getiren vatandaşla belediyenin arasında geçen komik diyaloğa gelin beraber bakalım.

Biri takılıp düşmesin ya da çocuklar içine düşmesin diye belediyeye bir şikayette bulunuyor. Hatta adres bile veriyor ki belediye çabucak bir önlem alsın diye. Buraya kadar her şey gayet normal.

Tabii Kartal Belediyesi bu çağrıya sessiz kalmıyor ve hemen ilgileneceklerini söylüyorlar.

Duruma hemen üstün bir çalışmayla müdahale eden Kartal Belediyesi kendisine çağrıda bulunan adama da fotoğraflı kanıt gönderiyor.

Sosyal medyada da belediyenin bu çalışmasına yorumlar gecikmiyor tabii.

"Kesin yaşanmıştır bu" diyenler de oldu. Hatta inanmak istemediler.

Bu olayla ilgili Kartal Belediyesi'nden de açıklama gecikmedi. İSKİ gelene kadar geçici çözüm olarak kapağı kapatmışlar.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
getno

olayın iski tarafından çözülmesi gerektiğini, şimdilik geçici çözüm üretildiğini anlıyorum. geçici çözüm üretmişler ve cevap vermişler. ülkemizde cevap vermeleri bile yeter. ben beğendim.

ngin

Önüne plastik duba koysaydınız yeterdi ya

emqeozturk

çocukların gücü yetmez onu açmaya ya ondan öyle orası :D:D

dead-nettle.

Geçende bizim bandırma belediye başkanı balıkesir büyükşehire video çekmiş.. PTT yolları kazıyor haberimiz yok büyükşehire haber ediyorlarmış sizdende bize bir haber yok yolları bozuyorlar büyükşehire haber verip parasını oraya yatırıyorlar ama yolları biz tamir ediyoruz diye belediye başkanı ağlanıyordu.

mert-can-aydin1

İlk olarak şunu bilmelisiniz ki kanalizasyon işleri Büyükşehir Belediyelerine aittir. İlçe belediyelerinin görevleri çok sınırlıdır. Kamu Yönetimi kitabı edinerek bilgilenebilirsiniz. NOT: Geçen haftaki tren kazasında da yakınen tanıdığım iktidar yanlısı akrabamız suçu Tekirdağ Belediyesi ne atmaya çalışmış ama TCDD nin sorumluluğunda olduğunu izah etmiştim.. Ayrımı iyi yapmak zorundayız!

Görüş Bildir