Görüş Bildir

A Milli Takım, Twitter Eğitimi Alacak

Haberler
> A Milli Takım, Twitter Eğitimi Alacak

Türkiye Futbol Federasyonu yeni bir Twitter açılımı geliyor...

Son dönemin yükselen trendi olan Twitter'a kayıtsız kalmayan Türkiye Futbol Federasyonu önce kendisine ait resmi hesaplarını ardından milli takım hesabını aktif hale getirdi ve futbolseverlere paylaşımlarını sunmaya başladı. Fatih Terim'in de Twitter'a katılması ve resmi hesabını açmasının ardından şimdi yeni bir hamle daha geliyor.

TFF, EURO 2016 Grup Elemeleri kapsamında 28 Mart'ta Hollanda ile Hollanda'da oynanacak maçın ardından Twitter'ın kendisine ait uzmanları tarafından futbolcu, teknik heyet ve çalışanlara bir eğitim organize etti. Bu eğitim de futbolcular ve diğer isimlerin; Twitter'ın doğru kullanımı, sporcuların kendisini nasıl koruyabileceği, kariyer ve kişiliklerine zarar vermeyecek şekilde nasıl paylaşımlar yapabileceği, doğru bilgileri nasıl aktarabileceği gibi konularda eğitim alacağı ifade edildi.

Sosyal medya ile ilgili çalışmaların sürdürmesi beklenen TFF'nin önümüzdeki günlerde Instagram fotoğraf uygulamasına da katılarak bu mecra üzerinden resmi yayın yapmaya başlayacağı öğrenildi.

Sporx

Kaynak: http://www.sporx.com/a-milli-takim-tw...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?