8 Soruluk Testte Ne Kadar Ruh Hastası Olduğunu Söylüyoruz!

Psikoloji Testleri-

Verdiğin cevaplara göre senin ne tür bir manyak ve deli olduğunu, ne kadar ruh hastası olduğunu söylüyoruz!

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. Yaşını da seç.

3. Evde yalnız başına kaldığında bunlardan hangisini yapmayı tercih edersin?

Film, dizi falan izlerim.
Yemek yaparım.
Arkadaşlarımı çağırırım.
Uyurum ben uyurum.
Daha başka şeyler.

4. Üstüne başına bir şeyler alacağın zaman hangi renk tonlarını tercih edersin?

Kahverengi tonları.
Genelde siyah ağırlıklı tercih ederim.
Açık tonları tercih ederim.
O an bulunduğum ruh haline bağlı.

5. Bu şarkıcılardan hangisinin konserine gitmeyi tercih ederdin?

Sıla Gençoğlu
Edis
Yıldız Tilbe
Tarkan
Sezen Aksu
Mabel Matiz

6. Bu tablo senin hangi ruh halini yansıtıyor? Söyle bakalım.

Hüzün
Mutluluk
Karamsar
Heyecan
Özlem
Hiçbir şey

7. Bir arkadaşın oldukça üzgün ve mutsuz görünüyor. Ne yaparsın?

Karışmam, kendi haline bırakırım. Nasılsa o, konuşmak isterse yanıma gelir.
Etrafında olmamaya çalışırım çünkü benim de enerjim düşer.
Konuşturmaya çalışır, nedenini öğrenip ona göre çözüm sunmaya uğraşırım.
Elimden geldiğince yanında olur, yardımcı olmaya çalışırım.

8. Son olarak, bir sorunla karşılaştığında ilk olarak kime gidip danışırsın?

Arkadaşlarıma
Aileme
Sevgilime
Kendim çözerim ben.

Senin ruh hastalığın yalnızlığın!

Yalnızlık konusunda tam bir ruh hastasısın! Etrafında insana hiç tahammülün yok. Evine misafirliğe gelenlerin bile kendilerini balkondan atmasını istiyorsun. Survivor adasına gitsen ilk işin kendi takımından ayrılıp ayrı bir kulübeye yerleşmek olur. Sağa sola laf sokup duruyorsun. İki dakika rahat versin insanlar sana. Yakında kalabalık bir sokağa çıkıp "hepinizin ağzına sıçarım ulan!" diye bağıracaksın. Alıp başını tek başına yolculuk yapmak manyaklığına iyi gelen tek şey. İnşallah kendini kontrol altında tutabilirsin.

Düz ruh hastasısın!

Senin için ayrı kategori açmaya gerek yok. Sen gerçekten sadece düz ruh hastasısın! Allah yakınlarına sabır versin. Hasta zevklerin, tuhaf ilgi alanların ve garip tepkilerinle zaten etrafındakileri şüphelendiriyorsun. İnşallah ehliyetin yoktur ve trafiğe çıkmıyorsundur. Özünde iyi bir insan olman, manyak derecede farklı bir insan olmanı değiştirmiyor. Masandan kalemini alsa biri, yaygara çıkarıyorsun, biri kedine pıss dese içinden canavar çıkıyor. Bazen tepkilerine pişman oluyorsun ama acaba gizli şeker mi var sende? Bir doktora mı görünsen ne yapsan? Çevrene yazık, sana bir şey olmaz.

Sen tam bir duygusal ruh hastasısın!

Senin kadar ölümüne seven, senin gibi sonuna kadar sadık bir insan olamaz. İnsan biraz esnek olur. Fakat bu sende yok. Sen ya hep, ya hiçcisin. İnandığın yoldan asla dönmezsin. Sonuna kadar gidersin. Tutkularınla yaşıyorsun. Her şeyi çok derin hissediyorsun. Bu da seni fazlasıyla manyak yapıyor. Bazen hislerin ağır geldiğinde ortalığı yakıp yıkıyorsun. Çevrendekiler bu anlamda seni kestiremiyor. Kimse senin değerlerine en ufak bir eleştiride bulunamaz. Hemen ortalığı dağıtıyorsun. Duygusallığın manyaklığa dönüştüğü ender insanlardansın. Sevgin de nefretin de çok zor be!

Sen kinci bir ruh hastasısın!

Sana yapılanı asla unutmuyorsun. Bedelini ödettirene kadar geceleri uyku haram sana. Bu uğurda ince ince planlar yapıyorsun. Sana haksızlık edenler eninde sonunda bunun bedelini öder. Etrafında kendilerine yapılanı unutan sevdiklerine de sinirleniyorsun. Onların bile intikamını almak istiyorsun. Ay resmen intikam canavarısın! Sana ortamda küçük bir laf sokanın bile vay haline. Bin misli karşılığını alacaktır. Bulaşılması gereken en son manyaksın. Hafızan da fil gibi maşallah. Allah şerrinden korusun!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yldranesranurrr

Yalnızlık konusunda tam bir ruh hastasısın! Etrafında insana hiç tahammülün yok. Evine misafirliğe gelenlerin bile kendilerini balkondan atmasını istiyorsun. Survivor adasına gitsen ilk işin kendi takımından ayrılıp ayrı bir kulübeye yerleşmek olur. Sağa sola laf sokup duruyorsun. İki dakika rahat versin insanlar sana. Yakında kalabalık bir sokağa çıkıp "hepinizin ağzına sıçarım ulan!" diye bağıracaksın. Alıp başını tek başına yolculuk yapmak manyaklığına iyi gelen tek şey. İnşallah kendini kontrol altında tutabilirsin. hahaha kahkahalara boğuldum yaa inanmıyorum :D

pelin-bagriacik1

Sen kinci bir ruh hastasısın!

fatellaaa

Sen tam bir duygusal ruh hastasısın! Sen tam bir duygusal ruh hastasısın! Senin kadar ölümüne seven, senin gibi sonuna kadar sadık bir insan olamaz. İnsan biraz esnek olur. Fakat bu sende yok. Sen ya hep, ya hiçcisin. İnandığın yoldan asla dönmezsin. Sonuna kadar gidersin. Tutkularınla yaşıyorsun. Her şeyi çok derin hissediyorsun. Bu da seni fazlasıyla manyak yapıyor. Bazen hislerin ağır geldiğinde ortalığı yakıp yıkıyorsun. Çevrendekiler bu anlamda seni kestiremiyor. Kimse senin değerlerine en ufak bir eleştiride bulunamaz. Hemen ortalığı dağıtıyorsun. Duygusallığın manyaklığa dönüştüğü ender insanlardansın. Sevgin de nefretin de çok zor be!

ecrin-eroglu

BEN! bence doğru Düz ruh hastasısın! Senin için ayrı kategori açmaya gerek yok. Sen gerçekten sadece düz ruh hastasısın! Allah yakınlarına sabır versin. Hasta zevklerin, tuhaf ilgi alanların ve garip tepkilerinle zaten etrafındakileri şüphelendiriyorsun. İnşallah ehliyetin yoktur ve trafiğe çıkmıyorsundur. Özünde iyi bir insan olman, manyak derecede farklı bir insan olmanı değiştirmiyor. Masandan kalemini alsa biri, yaygara çıkarıyorsun, biri kedine pıss dese içinden canavar çıkıyor. Bazen tepkilerine pişman oluyorsun ama acaba gizli şeker mi var sende? Bir doktora mı görünsen ne yapsan? Çevrene yazık, sana bir şey olmaz.

tolga.turann

Sen tam bir duygusal ruh hastasısın! (? yoo degilim :D )

Görüş Bildir