8 Soruda Hayatında Neyi Kaçırdığını Söylüyoruz!

Psikoloji Testleri
985PAYLAŞIM

Bazen hepimizin hissettiği o soğuk his. Bir şeylere geç kalıyormuş, bir şeyleri kaçırıyormuşuz gibi gelmesi. Bakalım sana ne çıkacak?

1. Bu fotoğraf sana ne hissettirdi?

2. Kapıyı açtığında hangisini görsen daha çok mutlu olursun?

3. Bir yemek seç!

4. Realist misin yoksa idealist mi?

5. Sence bu görseli en iyi açıklayan tanım hangisi?

Sürreal
Ürkütücü
Derin
Rahatsız edici

6. Aralarında en sevdiğin gün hangisi?

Çarşamba
Cumartesi
Pazartesi
Pazar
Cuma

7. Şu an alternatif bir ortam ve aktivite seçmeni istesek hangisi olurdu?

New York'da kahve içmek
Afrika'da safari
Sahilde bronzlaşmak
Yatağımda uyumak

8. Son olarak çok düşünmeden sadece bir kelime seç!

Macera ve seyahat çıktı!

Belki okulundan, belki işinden, belki gücünden bilemeyiz ama olduğun yerde çok uzun zamandır duruyorsun. Rutine bağlamışsın ve güvenli alanından çıkmıyorsun. Kariyer, okul ya da sadece macera olarak kendini zor yollara sokmayı deneyebilirsin. Çünkü ne kadar özgürce hareket edersen, ne kadar kendini zorlarsan, o kadar mutlu olacak ve o kadar kendini geliştireceksin, içten içe sen de biliyorsun...

Özgürce aşk çıktı!

Hayatında birinin olup olmaması pek önemli değil bu sonuçta. Önceki ilişkin olabilir, gelecekteki ilişkin olabilir ya da şu an yaşadığın ilişkide bile olabilir. Kendini istediğin gibi ifade edemiyorsun, özgürce aşkını ve ilişkini yaşayamıyorsun. Bırak kimin ne düşündüğünü, sen nasıl mutlu olmak istiyorsan öyle davran. İçinden geldiği gibi ol. Karşı taraf da buna ayak uyduracaktır. Sonuçta mutlu olmak için ilişki kuruyoruz hepimiz :)

Kendini ifade etmek çıktı!

Derinlerde inanılmaz yaratıcı ve ilgi çekici olsan da bunu dışarı yansıtmak konusunda problemler yaşıyorsun. Bunun birçok sebebi olabilir, ama eğer şöyle bir kendine bakarsan kendini diğer insanlara açarak onları senden mahrum bırakmaz ve daha saf, daha içten ilişkiler yakalayabilirsin. Güven problemleri hepimizde var. Önemli olan mutlu olacağın şekilde kendini yansıtmak. Boş ver kim ne düşünürse düşünsün!

Pozitivizm çıktı!

Hayatında genel olarak ne yaptığını bilen, planları olan, kuralları olan bir insan gibi duruyorsun. Zaten kimsenin şöyle bir problemi var gibi bir net tanımız da yok. Sadece kendini bu kadar yıpratarak ve hep en kötü ihtimali düşünerek çabalamak yerine biraz daha pozitif olmayı deneyebilirsin. Belki sende kötümserlik işe yarıyor ama çevrene verdiğin hava seni her zaman olduğunun dışında biri gibi gösteriyor. Biraz daha çok gülümsemeyi deneyebilirsin :3

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nightmare_sans05

Kendini ifade etmek çıktı! Derinlerde inanılmaz yaratıcı ve ilgi çekici olsan da bunu dışarı yansıtmak konusunda problemler yaşıyorsun. Bunun birçok sebebi olabilir, ama eğer şöyle bir kendine bakarsan kendini diğer insanlara açarak onları senden mahrum bırakmaz ve daha saf, daha içten ilişkiler yakalayabilirsin. Güven problemleri hepimizde var. Önemli olan mutlu olacağın şekilde kendini yansıtmak. Boş ver kim ne düşünürse düşünsün!

ikbalidil2

Özgürce aşk çıktı! Hayatında birinin olup olmaması pek önemli değil bu sonuçta. Önceki ilişkin olabilir, gelecekteki ilişkin olabilir ya da şu an yaşadığın ilişkide bile olabilir. Kendini istediğin gibi ifade edemiyorsun, özgürce aşkını ve ilişkini yaşayamıyorsun. Bırak kimin ne düşündüğünü, sen nasıl mutlu olmak istiyorsan öyle davran. İçinden geldiği gibi ol. Karşı taraf da buna ayak uyduracaktır. Sonuçta mutlu olmak için ilişki kuruyoruz hepimiz :)

enk-capital

Allaşkına siz hangi ülkede yaşıyosunuz kuzum? Tabii ki hep en kötüsünü düşünecez çünkü hep en kötüsü oluyo.

emineiyi

Bu yüzden prozac kullanıp gülüyorum ya! Pozitivizm çıktı! Hayatında genel olarak ne yaptığını bilen, planları olan, kuralları olan bir insan gibi duruyorsun. Zaten kimsenin şöyle bir problemi var gibi bir net tanımız da yok. Sadece kendini bu kadar yıpratarak ve hep en kötü ihtimali düşünerek çabalamak yerine biraz daha pozitif olmayı deneyebilirsin. Belki sende kötümserlik işe yarıyor ama çevrene verdiğin hava seni her zaman olduğunun dışında biri gibi gösteriyor. Biraz daha çok gülümsemeyi deneyebilirsin :3

seref-yalcin

Hayatında birinin olup olmaması pek önemli değil bu sonuçta. Önceki ilişkin olabilir, gelecekteki ilişkin olabilir ya da şu an yaşadığın ilişkide bile olabilir. Kendini istediğin gibi ifade edemiyorsun, özgürce aşkını ve ilişkini yaşayamıyorsun. Bırak kimin ne düşündüğünü, sen nasıl mutlu olmak istiyorsan öyle davran. İçinden geldiği gibi ol. Karşı taraf da buna ayak uyduracaktır. Sonuçta mutlu olmak için ilişki kuruyoruz hepimiz :)

Görüş Bildir