Görüş Bildir
Haberler
8 Soruda Auranın Ne Renk Olduğunu Söylüyoruz!

etiket 8 Soruda Auranın Ne Renk Olduğunu Söylüyoruz!

Merve Ersoy
12.04.2020 - 18:00 Son Güncelleme: 15.04.2020 - 09:01

Aura, insan bedeninin etrafını saran manyetik bir alandır. Biz de, sen bu testi çözdükten sonra auranın ne renk olduğunu saptayabiliriz belki. Denemeye ne dersin?

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

1. Seni en çok etkileyen gökyüzü görseli hangisi?

2. Karantinadan güzel günlere seslenelim: Kendini nerede daha mutlu hissedersin?

3. Kimin yanında kendini daha iyi hissedersin?

4. Yemelere doyamadığın, en sevdiğin meyveyi öğrenelim şimdi de!

5. Bu dövmelerden hangisi daha çok senlik?

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

6. Hangi aktivite sana daha çekici geliyor?

7. Tutkulu bir şekilde yaptığın ya da yapamadığın için içinde ukte kalan yetenek hangisi?

8. Son olarak, son günlerde en çok neyin eksikliğini hissediyorsun?

Kırmızı!

Kırmızı!

Sen tam bir aşk insanısın. Ancak aşkı da en uçlarda yaşıyorsun; nefreti de. Enerjin ise oldukça yüksek. Yerinde duramıyorsun ve kıpır kıpırsın. Doğal ve ihtiraslısın da ayrıca. Bu özelliklerinden dolayı çoğu kişi seni çocuksu bulsa da, senden vazgeçemiyorlar. Çünkü var mı senin gibi eğlencelisi? YOK :)

Sarı!

Sarı!

Senin için söylenebilecek ilk söz, iyimser olmalı. Senin üstünden çok büyük bir oyun oynansa bile, sen bunu fark edemeyecek kadar iyimsersin. Bu demek değil ki, saf salaksın. Aksine bunları sen de fark ediyorsun; ancak sadece kötüye yorma gibi bir alışkanlığın yok. Bunun yanında sarı auraya sahip olduğun için sağlığın da çok yerinde; kaza bela olmadığı sürece 100 yaşına kadar yaşayabilirsin :)

Yeşil!

Yeşil!

Senin için bir şey canlıysa, o, sevilmeye değerdir. Doğa aşığısın öncelikle. Kendini mesela bir ormanda ya da kırda huzur dolu hissediyorsun. Sonra katıksız bir hayvanseversin. Öyle yok 'ben kediciyim', yok 'ben köpek insanıyım' tarzı da değil, hayvanların sevilmeyi hak ettikleri için seviyorsun. Ayrıca yeşil auraya sahip insanlar, humanisttir de. Bu yüzden mesleklerini, insanlığa faydalı olan, doktorluk, öğretmenlik vb şeylerden seçer. Son olarak, şu kavramlar ruhunu okşuyorsa doğru yerdesin: Hafif esinti, güzel bir melodi ve eskilerden bir arkadaş...

Mavi!

Mavi!

Senin için söylenebilecek en doğru şey, sezgilerinin oldukça kuvvetli olması. Bazıları çok okumakla, bazılarıysa çok yaşamakla bazı şeyleri bilir. Sen ise bunları yapmaya gerek kalmadan bilirsin. Ee dedik ya, sezgi ustasısın diye. Ayrıca çok barışçıl bir yapın var, kavgayı hiç sevmiyorsun; rahatsız da oluyorsun. Ayrıca yol insanısın: Sana en çok huzur veren şey kendini yollara vurmaktır diyebilirim. Bunun yanında cömertsin, sakinsin ve pek tabii ki fantastiksin!

Siyah!

Siyah!

Aurası siyah olan insanlar, çoğu zaman zorlu yaşam koşullarına sahiptir. Ayrıca çevrenizde uyumsuz, huysuz ve çabuk sinirlenen birisi olarak tanınıyorsunuz. Bunun, başınızdan geçen olaylarla alakası var pek tabii. Zaten siyah aura bir geçiş dönemidir. Bu zorlu hayat koşullarının üstesinden gelirseniz, gerçek auranız ortaya çıkacaktır!

Beyaz!

Beyaz!

Beyaz aura saflığı ve dehayı simgeler. Yeni fikirlere, insanlara ve deneyimlere açıksınız. Bunun yanında öte dünyanın insanı olduğunuzu söylemek gerek, bu yüzden arkadaşlarınız arasında 'Peygamber gibi adam', 'Melek gibi kadın' olarak tanınıyorsunuz. İyiliğiniz sonradan olma değil, doğuştan: Yaratılışınız ve varoluşunuz öyle! Yapacak bir şey yok :)

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1070
462
191
119
51
45
40
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Suide Yeter Demir

Siyah! Aurası siyah olan insanlar, çoğu zaman zorlu yaşam koşullarına sahiptir. Ayrıca çevrenizde uyumsuz, huysuz ve çabuk sinirlenen birisi olarak tanınıyo... Devamını Gör

Ahmet Arda Şen

yeşil çıktı!!!

shinnoq

Aurası siyah olan insanlar, çoğu zaman zorlu yaşam koşullarına sahiptir. Ayrıca çevrenizde uyumsuz, huysuz ve çabuk sinirlenen birisi olarak tanınıyorsunuz. ... Devamını Gör