Görüş Bildir
Haberler
8 Mart'ta 'Sınıfta Kalan' Liderlerde Erdoğan 1'inci Sırada

etiket 8 Mart'ta 'Sınıfta Kalan' Liderlerde Erdoğan 1'inci Sırada

Batuhan
09.03.2016 - 15:38 Son Güncelleme: 09.03.2016 - 17:22

Britanya’nın önde gelen gazetelerinden The Independent, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde ‘sınıfta kalan’ dünya liderlerinin başına Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ı koydu.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Üç ülke liderinin yer aldığı haberde birinci sırayı alan Erdoğan’ın dün yaptığı “ Birileri rahatsız olsa da benim için kadın öncelikle annedir ” sözlerine yer verilirken, Erdoğan’ın daha önce kadınların erkeklerle eşit olmadığı, doğum kontrolünün vatan hainliği olduğu ve en az üç çocuk istediği sözlerine de atıfta bulunuldu.

Kamboçya Başbakanı: Erkekler için de bazı haklar talep ediyorum

Kamboçya Başbakanı: Erkekler için de bazı haklar talep ediyorum

Listede ikinci sırayı “ Kadınlar gününü kutlama vesilesiyle erkekler için de bazı haklar talep ediyorum ” ve “ Her kadından erkeğin kalbinden geçenleri lütfen dinlemesini istiyorum ” sözleriyle Kamboçya Başbakanı Hun Sen aldı.

Putin: Kadınlar bize gerçek birer erkek olmayı öğretti

Putin: Kadınlar bize gerçek birer erkek olmayı öğretti

Üçüncü sırayı alan Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in sözleri ise şöyle: “ Kadınlar bize hayat veriyor, sevgileri, destekleri ve verdikleri önemle içimizi ısıtıyorlar. Bu dünyaya nazikliği, güzelliği, ışığı ve umudu getiriyorsunuz. Rusya’nın hakiki ruhu, kadınlar sayesinde, onların yüceliği ve merhameti sayesinde kendini gösteriyor. Ruhunuzun kudreti, kahramanlığınız bize gerçek birer erkek olmayı, tuhaflıklara karşı galip gelmeyi öğretti. ”

Diken ve Independent

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
278
143
80
16
14
11
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
isimsizim

Tayyip şu 3. köprüyü yaptığından beri ingilizler tarafından sistematik bir şekilde ciddi bir saldırıya uğruyor. Demek ki bu köprü çok işimize yarayacak. Oned... Devamını Gör

Pasif Kullanıcı

Al bendende o kadar. Bu ülkenin gelişmesini istemiyo tabi totoroşlor.

Berk

Tamam RTE'yi sevmem ama bunlar da işin pokunu çıkarmış. Arap ülkeleri liderleri dururken nasıl RTE birinci oluyor? Bence de başlarda olması lazım ama 1.'lik ... Devamını Gör