79 Yaşındaki Eşiyle Gayet Mutlu Bir Evlilikleri Olduğunu ve Çocuk İstediklerini İddia Eden 24 Yaşındaki Kadın

4PAYLAŞIM

Aralarındaki yaş farkından ötürü çift olarak görülmeyen Alexis ve Charles, yaşadıkları aşkın görünenden büyük olduğunu ve çocuk sahibi olmak istediklerini söylüyorlar. Bu aşka dair detayları sizler için Lad Bible'dan derledik.

Kaynak: http://www.ladbible.com/community/news-w...

24 yaşındaki Alexis Tadlock ile 79 yaşındaki Charles Tadlock, Charles merhum eşi Kathy ile beraberken tanışmışlardı.

O zamanlar ilerleyen yıllarda hayatında bu adamın olacağını elbette bilemezdi. Çiftin dostluğu, 77 yaşındaki Kathy, 2017'de akciğer hastalığından trajik bir şekilde vefat ettikten sonra ilerlemeye başladı.

Alexis, Charles'ın ne kadar yalnız olduğunu görünce çok üzüldü ve beraber zaman geçirmeye başladılar.

Alexis "Kathy ve ben iyi arkadaştık ve vefat ettiğinde çok üzülmüştüm. Charles'la hiçbir ilgim yoktu ama bir gün onu kilisede yalnız otururken ve ağlarken gördüm. Onu rahatlatmaya gittim ve konuşmaya başladık. Sonrasında iyi arkadaş olduk ve birlikte şeyler yapar ve takılırdık." dedi.

Dostlukları aşka dönüştü ve 2018 yılı sonbaharında Charles evlenme teklifi etmişti. İki ay sonrasında da evlendiler.

Alexis, "Eninde sonunda, birbirimize bağımlı olduğumuzu düşünüyorum ve duygularımız gerçekten birlikte geçirdiğimiz zamanla beraber artmaya başladı. Aramızda bir şey olabileceğini hiç düşünmemiştim. Yaşlı bir kadın ile onu buluşturmaya çalıştım ama randevuya gitmeyi bile reddetti. Sonra bana, daha genç bir adamla tanışmak isteyip istemediğimi sordu. Ama onu bırakıp, genç bir adamla olmayı hayal bile edemedim. Bir gün, beni ne kadar özlediğini söyledi. Ona başka birine karşı böyle hissedip hissetmediğini sordum ve sadece eşine böyle hissettiğini söyledi.  Birbirimize karşı duygularımızı itiraf ettik ve ilişkimiz devam etti." diye ekledi.

Aralarındaki 55 yıllık yaş farkının sonucu olarak, insanlar genellikle Alexis'in bakıcı ya da Charles'ın torunu olduğunu düşünüyorlar ve bazıları ilişkilerine karşı olumsuz yaklaşımda bulunuyorlar.

Yine de ilişkileri bu yorumlardan ve düşüncelerden etkilenmiyor. 

"Bu konuda büyük bir sorun yaşamıyoruz. Yaş farkı olan birçok çift el ele tutuşmak veya yakın durmak istemezler. Çünkü başkalarının ne düşüneceğinden çekinirler. Biz toplumda farklı davranmıyoruz. Yanağını da öpeceğim ve el ele de tutuşacağız. Kafamı onun omzuna koyacağım ve orada hiç kimse yokmuş gibi davranacağım. Başkalarının ne düşündüğü umurumda değil. O, birinin sahip olabileceği en iyi eş ve birbirimizi gerçekten çok seviyoruz. Çok mutluyuz."

Alexis, eşinin kendisinden önce hayata veda edeceğini, bu nedenle de aralarındaki aşkın bir parçası olarak bir çocukları olmasını istediğini söylüyor.

Alexis, Ağustos ayında 80 yaşına girecek olan Charles ile çocuk sahibi olma arzusunun bazı tepkilere yol açtığını söylemesine rağmen, anne olmayı gerçekten çok istiyor.

"Birçok insan bana kızıyor çünkü Charles'ın yaşı nedeniyle çocuğumuz olmayacağını düşünüyorlar. Bu hiç de doğru değil. Testlere gittik ve gördük ki, doğurganlık sorunu olan o değil, benim. Bebeğimizin olmasını çok istiyoruz. Herkes bencil davrandığımı, çocuğumun babasız bir hayatı zor yaşayacağını düşünüyor. Fakat öldüğünde ondan geriye hiçbir şey kalmayacak. Hayatımın geri kalanında yanımda olacak bir şeye ihtiyacım var."

Charles da aşklarıyla ilgili konuştu:

"Genç ruhları olan bazı yaşlılar ve yaşlı ruhları olan bazı gençler var. İçimde çok daha genç hissediyorum. Yaş farkı evliliğimizi etkilemiyor. Kaç yaşında olursanız olun, herkesin hala sevgiye ihtiyacı var."

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
merve-yildiz24

kimse beni bu kadının 24 yaşında olduğuna ikna edemez

begonvila

40 yaşında ben bundan 10 yaş genç gözüküyorum. Bu kadın yanımda anam gibi kalır

bos-bakan

79 kadının yaşı olmasın!

flame90

o bayan bana hiç 24 yaşında olarak gözükmüyor 32-36 civarında gösteriyor en az.. iki tarafın da gönlü olduktan sonra diyecek bir şey yok aşktır veya paradır kendi bilecekleri iş

mv

para

Görüş Bildir