Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

65 Yaşındaki Milyarder Elmas Tüccarı 'Penis Büyütme' Ameliyatı Sırasında Hayatını Kaybetti

 > 
32PAYLAŞIM

Omega Diamonds şirketinin sahibi ve milyarder elmas tüccarı Ehud Arye Laniado, Paris'te geçirdiği penis büyütme operasyonu sırasında ameliyat masasında hayatını kaybetti. 

"Penisine enjekte edilen maddeden ötürü kalp krizi geçirdi"

TorontoSun'ın aktardığı bilgiye göre, Laniado, Fransa'nın başkenti Paris'te bulunan Champs-Elysees caddesinde ismi verilmeyen özel bir doktorda penis büyütme operasyonu geçirdi. 

Ameliyat esnasında penisine bir madde enjekte edilen Laniado, kalp krizi geçirerek ameliyat masasında hayatını kaybetti.

"Napolyon kompleksi vardı"

Sahibi olduğu Omega Diamonds, Laniado'nun ölümünü doğrularken, Laniado için bir mesaj yayımlayarak "Vizyon sahibi bir iş adamına elveda" dedi. 

Laniado'nun kısa boyu sebebiyle "Napolyon Kompleksi"ne sahip olduğu, Laniado'nun bir arkadaşının bu durumla alakalı, "Laniado sadece kısa boyunu muhasebecisi ona banka hesap özetini okuduğunda unuturdu" dediği aktarılıyor.

2013 yılında vergi kaçırmakla suçlanmıştı.

Belçika ve İsrail vatandaşı olan Laniado'nun 2013 yılında vergi kaçırdığı ve yasal olmayan yollarla elmas ithal ettiği iddia edilmişti.

Ayrıca, milyarder iş adamı, 2015'te ‘Blue Moon of Josephine' (Josephine'in Mavi Ayı) olarak bilinen elması 48.5 milyon dolar gibi rekor bir fiyata satmıştı.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
olivertiris

bazen elindekinin kıymetini bilmen gerekir :D

turkmen7o

Bi çük uğruna heba etmissin kendini be =)

vladimir

atın ölümü arpadan olsun

bratness1907

dayı artık öbür tarafta ateş edersin herhal!!

melkid

büyütmeden önce kuşun ötmesi gerekir. demek ki rahmetlinin o yönden sıkıntısı yokmuş. diğer tarafta niye öldün diye sormasalar bari

Görüş Bildir