Görüş Bildir
Haberler
3 Öğrenciyi Dövüp Paralarını Aldı: Polise 'Yağma' Suçundan Tutuklama

3 Öğrenciyi Dövüp Paralarını Aldı: Polise 'Yağma' Suçundan Tutuklama

Bakırköy'de bir restoranda öğrencilerin üstünü aradıktan sonra darp edip bir gencin de parasını aldığı iddia edilen polis memuru 'yağma' suçundan tutuklandı. Olay anı restoranın güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

Bakırköy'de 18 Kasım günü iddiaya göre, bir restoranda yemek yiyen üniversite öğrencileri K.K.A, T.T.B. ve E.C.B, içeri giren sivil giyimli polis C.D.A.'nın şiddetine maruz kaldı. 

Polis C.D.A. darp sırasında ara ara yere yığıldı ancak doğrularak öğrencileri dövmeye devam etti. C.D.A. öğrencileri darp ettikten sonra restoranın mutfak kısmına götürerek kıyafetlerini çıkarttırdı ve öğrencilerden cüzdanlarında bulunan parayı kendisine vermesini istedi.

Uyuşturucu madde bilgisini emniyete vermedi

Uyuşturucu madde bilgisini emniyete vermedi

Sonrasında ise öğrenciler ile birlikte dışarı çıkan polis orada da şiddetini sürdürdü ve öğrencilerden birinin parasını ve cebinde bulunan uyuşturucu maddeyi gasp etti. C.D.A. uyuşturucu madde ile ilgili emniyet birimlerine herhangi bir bilgi vermedi. Restoran yetkilileri de darp esnasında emniyet birimlerine ulaşmadı.

Mobil Okul Timlerinde görev yapıyormuş

Mobil Okul Timlerinde görev yapıyormuş

Olayın ardından emniyete giden öğrenciler polis C.D.A.'dan şikayetçi oldu. Gözaltına alınan polis memuru savcı tarafından sevk edildiği Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğince 'yağma' suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

C.D.A'nın 6 aylık polis memuru olduğu, Mobil Okul Timlerinde görev yaptığı, olay günü izinli olduğu öğrenildi.

Polisin şiddeti güvenlik kamarelarına böyle yansıdı:

Olay anı saniye saniye restoranın güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde, polis memuru C.D.A'nın 3 kişinin kimliğini kontrol ettiği, gençleri tekme tokat darp ettiği ve üzerilerindeki kıyafetleri  çıkarttırdığı görülüyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
176
22
9
5
3
3
2
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
supertan

En üst düzey yöneticiden, memura kadar liyakat gerekli arkadaşlar. Liyakat olmazsa böyle it kopuk polis olur, asker olur, milletvekili olur, bakan olur, daha... Devamını Gör

İLLEGAL KADIN

Gaddar bilinçsiz eğitimsiz sallamalı polisler yine iş başında ha bide polis oldular ya sağlam götleri kalkıyor cidden örneği heryerde

Pasif Kullanıcı

Senden farkları polis ünvanı almaları işte. Çok bi fark görme kendinle onların arasında.

onr gly

Hayatında hiç bir bok olamamış bir adama yetkiyi verince ne oluyor ilk defa görmüyoruz.. Meslekte ki onurlu azınlığın adını böyle orospu çocukları lekeliyor ... Devamını Gör