Görüş Bildir

23 Mart Süper Loto Sonuçları Açıklandı! İşte Süper Loto Çekiliş Sorgulama Sayfası...

Haberler
> 23 Mart Süper Loto Sonuçları Açıklandı! İşte Süper Loto Çekiliş Sorgulama Sayfası...

23 Mart Salı Süper Loto sonuçları saat 21:30'da yapılan çekilişin ardından belli oldu. Milli Piyango tarafından açıklanan sonuçlara göre bu haftanın şanslı rakamları 10, 18, 24, 30, 32, 46 oldu. Salı, perşembe ve pazar günü çekilen Süper Loto'da büyük ikramiye  devretti. İşte Süper Loto sonuçları sorgulama sayfası...

23 Mart 2021 Salı Süper Loto çekilişinde 5.258.390 TL'lik büyük ikramiye devretti. 5 Bilen 19 kişi 14.655,30 TL ikramiye kazandı. Süper Loto'da her çekilişte 2 ya da 6 bilen ikramiye kazanır. Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

Süper Loto Sonuçlarını Sorgulamak İçin Tıklayın

Süper Loto Nasıl Oynanır?

Süper Loto Nasıl Oynanır?

Süper Loto kolonları 1 ve 60 arasındaki sayılardan oluşur. Bu sayılardan her kolonda 6 seçim yapmalısınız. Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Tek kolon ücreti ise 3 TL’dir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?