Görüş Bildir
Haberler
2022 AÖL Sınavları Ne Zaman, Online mı Olacak?

2022 AÖL Sınavları Ne Zaman, Online mı Olacak?

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen Açık Öğretim Lisesi (AÖL) sınavlarının ne zaman yapılacağı belli oldu. Milyonlarca açık lise öğrencisi, 2021-2022 2. dönem AÖL sınavlarının ne zaman ve nasıl yapılacağını merak ediyor. Öğrenciler 'Açık Lise sınavları online mı, yüz yüze mi olacak?' sorusuna yanıt arıyor. Heyecanlı bekleyişin sonucunda öğrenciler sınavlarına katılıp yüksek not almayı hedefliyor. Peki bu yıl AÖL sınavı yüz yüze mi, online mı olacak? İşte yanıtı haberimizde...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

2022 yılının gelmesiyle birlikte milyonlarca öğrenci açısından oldukça önemli olan AÖL sınavları öğrencilerin gündeminde. MEB tarafından yapılan açık lise sınavlarının ne zaman ve nasıl yapılacağı araştırılıyor. 2022 AÖL sınavları ne zaman yapılacak, sınavlar nasıl olacak, online mı olacak?

AÖL Sınavları Ne Zaman?

AÖL Sınavları Ne Zaman?

Açık Öğretim Ortaokulu, Açık Öğretim Lisesi, Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi ve Mesleki Açık Öğretim Lisesi 2. dönem Sınavları, Mart 2022'de düzenlenecek. Henüz tam tarihi netlik kazanmadı. Tarihler belli olunca haberimizde yerini alacak.

2022 AÖL Sınavı Online mı Olacak?

2022 AÖL Sınavı Online mı Olacak?

Açık Öğretim Lisesinin 2021-2022 eğitim öğretim yılı II. Dönem sınavı Sınav Uygulama Takvimine göre e-Sınav olarak yapılacak.

e-Sınava katılacak öğrenciler MEB tarafından belirlenecek binaların e-Sınav salonlarında, bilgisayar ortamında, gözetmen öğretmenler ve kamera gözetiminde oturumlar halinde sınavlara katılacak. (Ehliyet sınavlarında olduğu gibi)

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
22
15
5
3
2
2
1
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın