2021'in Hangi Ayı Sana İyi Gelecek?

138PAYLAŞIM

Yen yılın hangi ayı sana gelecek?

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. Yaşını da seç.

3. İlk olarak 2020 yılını bizim için puanla!

4. Aşk kelimesi senin için ne ifade ediyor? Tek bir kelimeyle özetler misin?

Aidiyet
Güven
Fedakarlık
Heyecan
Bencillik
Yanılsama

5. Testi çözdüğün an itibariyle kendini nasıl hissediyorsun?

Rahat
Öfkeli
Stresli
Sıkılmış
Mutlu
Endişeli

6. Yapamadığın için içinde ukde kalan sanat dalı hangisi?

Fotoğrafçılık
Sinema
Dans
Oyunculuk
Resim
Müzik

7. 2020 yılı senin için nasıl geçti?

İyisiyle, kötüsüyle bitti gitti.
Fena bir yıl değildi.
Biraz çalkantılı geçti diyebilirim.
Bilmiyorum, tam olarak bir tabiri yok.
Berbat bir yıldı...
Çoğu zaman iyiydi ama kötülüğü de eksik değildi tabii ki.

8. Son olarak 2021 yılında bu kelimelerden hangisi senin hayatında en üst sırada olacak?

Zenginlik
Huzur
Aile
Başarı
Dostluk
Aşk

Ocak!

Verdiğin cevaplara göre 2021'de sana iyi gelecek ay: Ocak! Senenin ilk ayında senin için her şey yolunda gidecek. Yeni başlangıçlar yapacaksın ve bu başlangıçlar seni huzura ve başarıya götürecek! Bundan sonrası da artık sana kalmış. Bu mutluluğu kaybetme!

Şubat!

Verdiğin cevaplara göre 2021'de sana iyi gelecek ay: Şubat! Senenin ikinci ayı senin yüzünü güldürecek ay olacak. Yeni kısmetler, yeni fırsatlar karşına çıkacak. Bunları iyi değerlendir, sonradan pişman olmak istemiyorsan!

Mart!

Verdiğin cevaplara göre 2021'de sana iyi gelecek ay: Mart! Kapıdan baktıran Mart ayı senin için bu senenin en verimli ayı olacak. Güzel gelişmeler ardı ardına gelecek. Umarız da öyle devam eder!

Nisan!

Verdiğin cevaplara göre 2021'de sana iyi gelecek ay: Nisan! Yağmurlarıyla meşhur nisan ayı senin için de mutluluk yağdırıyor olacak. Hayatında her şey yolunda gidecek ve müthiş bir keyif alacaksın. Aman bozulmasın!

Mayıs!

Verdiğin cevaplara göre 2021'de sana iyi gelecek ay: Mayıs! 2021'in Mayıs ayı senin için çok çok iyi geçecek. Mutlu haberler gelecek, bir türlü tamamlanamayan işler tamamlanacak. Sonrasında ise iş sana düşüyor artık. Gerekeni yap!

Haziran!

Verdiğin cevaplara göre 2021'de sana iyi gelecek ay: Haziran! Yılın altıncı ayı senin için hayatının en güzel zamanlarını geçireceğin zamanlardan biri olacak. Bu ayda alacağın güzel haberlerin sonu gelmez umarız!

Temmuz!

Verdiğin cevaplara göre 2021'de sana iyi gelecek ay: Temmuz! Yazın gelişiyle keyfin tamamen yerinde, hayattan inanılmaz zevk alan birine dönüşeceksin. Bunda tabii ki çevrene yeni dahil olan insan ve insanların da etkisi olacak. Mutluluklar dileriz!

Ağustos!

Verdiğin cevaplara göre 2021'de sana iyi gelecek ay: Ağustos! Yazın sonuna gelirken hayatından mutluluk ve huzur eksik olmayacak. Ağustos ayı senin için bir rüya gibi geçecek. Aman bu rüyadan uyanma!

Eylül!

Verdiğin cevaplara göre 2021'de sana iyi gelecek ay: Eylül! Sonbaharın gelişiyle mutluluk da hayatına girecek. Yüzün hep gülecek. Eylül ayı sana ilaç gibi gelecek. Şimdiden keyif almanı diliyoruz!

Ekim!

Verdiğin cevaplara göre 2021'de sana iyi gelecek ay: Ekim! Yılın sonuna doğru sen de aradığın mutluluğu bulacaksın. Bulduğun zaman da onu bırakmayacaksın buna eminiz. Güzel haberler peşi sıra gelecek. Allah bozmasın!

Kasım!

Verdiğin cevaplara göre 2021'de sana iyi gelecek ay: Kasım! Yine aylardan kasıma geldiğimizde mutluluk gözyaşlarına boğulacaksın. Hayatın yüzüne güleceği bir ay olacak. Öyle de devam edeceğini umuyoruz!

Aralık!

Verdiğin cevaplara göre 2021'de sana iyi gelecek ay: Aralık! Mutluluğu bulmak için biraz fazla bekleyeceksin ama buna değecek eminiz. Aralık ayıyla beraber hayatında her şey yoluna girecek. İnan buna!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yazarvedoktorolmayolunda

Kasım ! evet doğru bencede kasım olacak özellikle 11 kasım

durukes

Eylül! Verdiğin cevaplara göre 2021'de sana iyi gelecek ay: Eylül! Sonbaharın gelişiyle mutluluk da hayatına girecek. Yüzün hep gülecek. Eylül ayı sana ilaç gibi gelecek. Şimdiden keyif almanı diliyoruz! Yok ya yıl bitcek ben mutlu olcam şansa bak afdffghtgfhyg

ali-imran-tuzun

Mart çıktı doğduğum ay acaba doğum günüm mü kutlanacak

tuana-cetin2

Ocak! Verdiğin cevaplara göre 2021'de sana iyi gelecek ay: Ocak! Senenin ilk ayında senin için her şey yolunda gidecek. Yeni başlangıçlar yapacaksın ve bu başlangıçlar seni huzura ve başarıya götürecek! Bundan sonrası da artık sana kalmış. Bu mutluluğu kaybetme!dedii

fatih-emre-kocak

Mayısta bi keyif çayı içerim artık :D

Görüş Bildir