Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

2018 Yılında Vizyona Giren Filmlerde Gözden Kaçırmış Olabileceğiniz Bazı Detaylar

261PAYLAŞIM

2018'de vizyona giren filmleri izlerken kaçırmış olabileceğiniz detayları sizlerle paylaştık.

Dikkat: Spoiler uyarısı!

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/noradominick/mo...

1. ''To All the Boys I've Ever Loved Before''un dans sahnesinde görünen bu kadın, serinin yazarı Jenny Han!

2. Ayrıca Kitty ile yaptıkları yastık savaşı sırasında Peter Kavinsky'nin önce patlamış mısırları kurtardığını görmüş müydünüz? Bu sahne Noah Centineo tarafından doğaçlanmış.

3. ''Ocean's 8''te tüm ünlülerin Met Gala'daki oturma düzenini görüyoruz. İlginç olansa Ariana Grande'nin eski sevgilisi Big Sean'ın yanında oturuyor olması.

4. Yine ''Ocean's 8''te, Penelope ve Rose hakkındaki makalenin Natalia Kaniasty tarafından yazıldığını görüyoruz. Kaniasty, gerçekte Gary Ross'un asistanı.

5. ''Avengers: Infinity War''da Tony'nin kullandığı kapaklı telefonu, ''Captain America: Civil War'' filminde ona Steve vermişti. ''Eğer bana ihtiyacın olursa...'' diyerek.

6. Filmde, bir şeylerin yolunda gitmediğini sadece Peter ve Mantis fark etmişlerdi. Nedenini merak ettiniz mi? Tehlikeyi sezebilme nedenleri Peter'ın örümcek hisleri ve Mantis'in de empati gücü.

7. Bu filmle ilgili son olarak, post-credit sahnesinde Nick Fury'nin iletişim kurmaya çalıştığı kişinin Captain Marvel olduğunu anlamış mıydınız?

8. ''Black Panther''da T'Challa ve Killmonger arasında geçen kavga, gerçek bir metro istasyonunda çekilmiş.

9. Ayrıca T'Challa'nın kız kardeşi Shuri'nin saç modeli, Prenses Leia'ya gönderme yaparak Carrie Fisher'ı anmak için tasarlanmış.

10. ''Deadpool 2''da da oldukça zekice bir gönderme var. Wade'in Wolverine'i bir kafes içinde resmettiğini görüyoruz ve resmin üzerinde de ''Mahkum 24601'' yazıyor. Bu mahkum numarası, yine Hugh Jackman tarafından canlandırılan, ''Sefiller'' filmindeki Jean Valjean'a ait.

11. Aynı zamanda, Wade'in giydiği kedili tişörtteki Olivia ve Meredith ismindeki kediler, Taylor Swift'in kedileri.

12. ''Ant-Man and the Wasp'' filmindeki bu minik şehir Janet van Dyne'ın nasıl kurtulduğunu açıklıyor.

13. ''A Quiet Place''teki yiyecek raflarındaki tüm yiyecekler gitmiş ve sadece birkaç paket cips kalmış. Çünkü onları açıp yemek çok gürültü çıkarırdı...

14. Ek olarak, filmdeki duvarda gördüğümüz bu fotoğraflar John Krasinski ve Emily Blunt'ın kendi çocuklarına ait.

15. ''Searching'' filmindeki arama kaydında ''Laura Barn'' ismini gördünüz mü? Bu isim ''Unfriended'' filminde ölen ana karaktere ait.

16. ''A Star Is Born''da Ally'nin işten çıkarken söylediği şarkı ''Somewhere Over the Rainbow''. 1954 yılındaki ''A Star Is Born'' filminde oynayan Judy Garland'a yapılan bir anma.

17. ''Solo'' ismindeki Star Wars filminde, Beckett'ın giydiği kostüm, ''Star Wars: Return of the Jedi'' filminde de Lando tarafından kullanılmıştı.

18. Son olarak, ''Bohemian Rhapsody'' filminde, Queen grubunun şimdiki vokali Adam Lambert, bir kamyoncu rolünde küçük bir rolde oynuyor.

Bu detaylardan biri daha önce dikkatinizi çekmiş miydi? Yorumlarınızı bekliyoruz...

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
birinci-tekil-birey

Böyle detayları seviyorum.

Görüş Bildir