2018 Yazı Senin İçin Hangi Dizi Gibi Geçiyor?

167PAYLAŞIM

Bir yazın daha ortasındayız. Okuyanlar için 2-3 aylık bir tatil çalışanlar için daha az ama olsun tatil, tatildir ve herkes tatili sever.

Bakalım senin için 2018 yazı hangi dizi gibi geçiyor?

Öğrenmek için haydi teste!

1. Haydi başlayalım... Yaz tatili diyince senin aklına ilk ne geliyor?

2. Hiçbir ekonomik derdin olmasa şu an nerede tatilde olmak isterdin?

3. Geride bıraktığımız yaz günlerine, 10 üzerinden kaç puan verirdin?

4. Bu dizi yıldızlarından hangisiyle bir akşam yemeğine çıkmayı isterdin?

Kıvanç Tatlıtuğ
Emilia Clarke
Ali Atay
Gökçe Bahadır

5. Kaç kişilik tatil idealdir sence?

Tek başıma
Sevgilim, eşimle
3-4 kişilik bir grupla
Ne kadar kalabalık o kadar iyi

6. Bir yaz akşamını nasıl geçirirsin genelde?

Sosyal medyada zaman öldürerek
Arkadaşlarla takılarak
Sıcaktan bayılmamaya çalışarak
Dizi/film seyrederek

7. Hangi insan tipiyle arkadaşlık kurman zor olur?

8. Son olarak bir dizi repliği seç de testi bitirelim!

"Seviyorsan üzme, sevmiyorsan oynama!"
"Nankör insan, her şeyin fiyatını bilen fakat hiçbir şeyin değerini bilmeyen insandır."
"Bir kere rüzgara dokunursan, ne o seni unutur, ne de sen onu."
"Adalet diye bir şey yok."

Game of Thrones!

2018 yazı senin için Game of Thrones gibi geçiyor! Resmen olayların ardı arkası kesilmiyor ve sen bunların altından oldukça güçlü bir şekilde kalkacağına eminiz. 2018 yazında hayallerinin peşinden gidiyorsun ve sana engel olmaya çalışanlara karşı boyun eğmeden yoluna devam ediyorsun. Biz biliyoruz ki kendine inandığın ve güvendiğin zaman yapamayacağın hiçbir şey yok. O yüzden sana güveniyoruz. Aynen devam et. :)

Leyla ile Mecnun!

2018 yazı senin için Leyla ile Mecnun gibi geçiyor! Sen aşk insanısın ama o aşkın yollarında kavrulmak istiyorsun. Bu özelliğin hiçbir zaman değişmedi. Senin için mutlu sonla biten aşk, aşk değil. Sen aşkı bulmak değil ona giden yolda yürümek istiyorsun. Onun için acı çekmek, dostlarınla imkansız aşkını konuşup vakit geçirmek istiyorsun. Ve böyle de olacak. Bu yaz da mutluluk ve eğlence yanıbaşından ayrılmıyor. Umarız da hiç ayrılmaz. :)

Ufak Tefek Cinayetler!

2018 yazı senin için Ufak Tefek Cinayetler gibi geçiyor! Geçmişin izlerini halen yaşıyorsun ve onları içinden atamıyorsun. 2018 yazı bu anlamda senin için geçmişten ders çıkardığın ve adımlarını da hep geçmişten esinlenerek attığın bir yaz oluyor. İnsan bir kere aynı hatayı yapar ve ikinci kez tekrarlarsa hata değil alışkanlık olur. Ama sen hep temkinli davranacağın için aynı hatayı tekrarlamayacak kendinden emin ve mutlu adımlarla yoluna devam edeceksin. Öyle umuyoruz. :)

Aşk-ı Memnu!

2018 yazı senin için Aşk-ı Memnu gibi geçiyorAşk ile yanıp kavrulacağın bir yaz oluyor. 2018 yazı senin için tam anlamıyla entrikayla dolu. Aşkın uğruna her şeyden vazgeçebileceğini ve bunu yaparken de aşkının tadını çıkaracağını görüyoruz. Ama dikkat et bu heyecan bu ihtiras seni daha sonrasında üzebilir. Kendin için en doğru kararı verebileceğini umuyoruz. Ve tüm bunların yanında dileklerinin gerçekleşebileceği bir 2018 diliyoruz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

Game of Thrones! 2018 yazı senin için Game of Thrones gibi geçiyor! Resmen olayların ardı arkası kesilmiyor ve sen bunların altından oldukça güçlü bir şekilde kalkacağına eminiz. 2018 yazında hayallerinin peşinden gidiyorsun ve sana engel olmaya çalışanlara karşı boyun eğmeden yoluna devam ediyorsun. Biz biliyoruz ki kendine inandığın ve güvendiğin zaman yapamayacağın hiçbir şey yok. O yüzden sana güveniyoruz. Aynen devam et. :)

gokce-basak

Eveeet!!👏👏 ufak tefek cinayetler hayatimda gordugum en guzel dizi onun icin ayri bir defter cikardik ve benzerinin watpadde kitabini yaziyoruz

kawaiyumurta307

Got çıktı; olaylar bitmiyo, mesela instagram da şunlar bunlar tatile gitmiş. Sıcağın altından kalkacağıma eminim. 2018 yazında insta postlarının peşinden gidiyorum ve stalklamama engel olanların karşısında boyun eğmiyorum. Biliyorum ki kendime inanıp gğvendiğim zaman stalklayamayacağım kimse yok. O yüzden stalka devam. Aynen öyle devam!

merykar

merykar

Görüş Bildir