2 Yaşındayken Vücudunun Tamamı Yandıktan Sonra Öz Güveni ve Mutluluğu Aile Kurarak Bulan Kadın

-

23 yaşındaki Harley Mallow, küçükken evde patlayan bir çamaşır makinesi yüzünden ciddi yanıklar içinde kalmıştı. Vücudunun her yeri ağır yaralarla kaplanan kadın, 20'den fazla ameliyat geçirmişti. Şimdi ise hayatının bambaşka bir dönüm noktasına hazırlanıyor. Harley'nin annelik serüvenini sizler için DailyMail'den derledik.

Kaynak: http://www.dailymail.co.uk/femail/articl...

ABD'de yaşayan genç kadın, 2 yaşındayken evde patlayarak alev alan çamaşır makinesi yüzünden yanıklar içinde kaldı.

Harley'nin vücudunun %80'i ağır yanıklara maruz kaldı. Küçük kız babasının hızlı davranması sayesinde o gün o patlamada hayatını kaybetmemişti...

Hemen bir hastaneye götürülen kız, bu korkunç kazadan canlı çıkmış fakat vücudunun tamamı yanmıştı.

Şimdi 4 aylık hamile olan ve hayatının tüm gidişatını değiştiren Harley o gün yaşadıklarını şöyle anlatıyor;

"Haziran 1997'de iki buçuk yaşındaydım, arka odada öğle uykusuna yatmıştım ve küçük kız kardeşim de salonda uyuyordu. Annem ve babam arkadaşları ile dışarıdaydı. Ablam ise okuldan eve geliyorken evden yükselen dumanları görmüş. Hemen bir tanıdığa haber vermiş."

Harley okul döneminde yanık izleri yüzünden kendinden utanıyor ve dalga geçilmekten korkuyordu. Aslında hemen hemen tüm hayatı böyle geçmişti...

Anlattığına göre tüm bunlar, eşi Josh ile tanıştıktan sonra değişmiş. Şimdi ise ilk bebeklerini beklemenin sevincini yaşıyorlar!

Geçtiğimiz Ekim ayında evlenen çift, birlikte çok mutlular ve bebekleri 4 aylık.

14 yaşından sonra okulda kendisi ile hep dalga geçildiğini anlatan Harley, giderek daha da içine kapanmış ve öz güvenini yitirmişti

"Kendim ile ilgili her şeyden nefret ediyordum. Kollarımı, bacaklarımı açıkta bırakan hiçbir kıyafet giymek istemiyordum."

"Her şeyden öyle bıkmıştım ki, gençken intihara bile kalkıştım. İnsanlara bana 'böyle niye yaşıyorsun ki?' bile diyorlardı. Fiziksel durum kötüydü, zihinsel durum ise daha da kötü. Hala zaman zaman kötü olduğum oluyordu."

Eşi Josh ile tanıştıktan sonra tüm hayatının ve kendi ile ilgili düşüncelerinin değiştiğini itiraf ediyor.

İlişkisi sayesinde ve Josh'un desteği ile Harley kendini çok daha güzel hissetmeye başlamış.

Taşıdığı yaraların onun şimdiki Harley olmasını sağladığını söyleyen heyecanlı anne, artık geçmişi geride bırakmaya hazır.

Çocuklarını sevgi, anlayış ve iyilik aşılayarak büyütmek istediğini söylüyor.

"Ben artık başka biriyim, çok daha mutlu ve dışa dönük bir kadınım. Artık kaza ile ilgili konuşmak bile çok daha kolay."

Harley, fiziksel güzelliğin sadece bir etiketten ibaret olduğunu göğsünü gere gere kanıtlamayı seçmiş...

Umarız ailesi ile birlikte bir ömür mutlu olur!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
denizsizzz

Kızın yaşadıklarına rağmen yine de güzel gözüküyor bence

lucinda-yumi-kane

İçim parçalandı o fotoğraflarını görünce. Mutluluğu daim olsun.

ayseagull

kolumdaki yanık izinden memnun olmayıp gördükçe canı sıkılan ben, vücudunun %80 i yanıp mutluğu bulan o. Başarılar güzel kadın

1ogzhnylmz

önemli olan huzur gerisi traş

funda-dag

kolunu görmedim ama biliyorum ki o yanık senin güzelliğine zerre gölge düşüremez. Çok güzelsin inan, sakın böyle şeyler için tatlış canını sıkma :)

montana-missb

Yangından ağır yaralandığı zamanki hastane fotoğrafını görünce içim parçalandı bir an ama şu an mutlu olması kendini sevmesi beni çok mutlu etti , umarım hep mutlu olur .

Görüş Bildir