Görüş Bildir
Haberler
17 Ocak On Numara Sonuçları Açıklandı! İşte On Numara'da Kazandıran Numaralar ve Sonuç Sorgulama Sayfası...

17 Ocak On Numara Sonuçları Açıklandı! İşte On Numara'da Kazandıran Numaralar ve Sonuç Sorgulama Sayfası...

Müge Kakşi
17.01.2022 - 19:01

Milli Piyango İdaresi'nin düzenlediği çekilişlerden On Numara bugün saat 20:00'de oynanacak. Şans oyunu severler tarafından heyecanla beklenen On Numara sonuçlarının kazandıran numaraları merak ediliyor. Binlerce kişinin bir umutla beklediği On Numara sonuçları açıklandı mı? 17 Ocak On Numara'da kazandıran numaralar ne oldu? 17 Ocak On Numara sonuçlarına ilişkin tüm detaylar içeriğimizde...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Şans ile kazandırmaya devam eden On Numara'da bu haftanın ilk çekiliş heyecanı yaşandı. On Numara'da 10 bilen talihliler büyük ikramiyeyi evine götürüyor. Çekilişler ise canlı yayında düzenleniyor. İşte, 17 Ocak On Numara çekiliş sonucu sorgulama sayfası ve kazandıran numaralar.

17 Ocak Pazartesi On Numara Sonuçları Açıklandı mı?

17 Ocak Pazartesi On Numara Sonuçları Açıklandı mı?

Milli Piyango tarafından haftanın ilk On Numara çekilişi bugün saat 20:00'de açıklanacak. Sonuçların açıklanmasının ardından Milli Piyango'nun resmi sitesi üzerinden ilan edilecek. 

17 Ocak On Numara çekilişi sonuçları belirlendiğinde haftanın kazandıran numaralarına aşağıdaki link üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. 

ON Numara Çekiliş Sonuçları | Milli Piyango

On Numara Sonuçları İçin Tıklayın...

On Numara Nasıl Oynanır?

On Numara Nasıl Oynanır?

On Numara'da, oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanmaktadır.

İştirakçiler, her bir kolonda, on adet numara işaretleyerek oyuna katılabilmektedir. Oyuna istenilen sayıda kolonla katılmak mümkündür. Çoklu çekiliş işaretlemek suretiyle aynı numaralar 2, 3 ve 4 çekiliş için de oynanabilir. On Numara oyununa sen-seç ile de katılmak olanaklıdır.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın