Görüş Bildir
Haberler
16 Şubat Süper Loto Sonuçları Açıklandı! İşte Süper Loto Sonuç Sorgulama Ekranı…

16 Şubat Süper Loto Sonuçları Açıklandı! İşte Süper Loto Sonuç Sorgulama Ekranı…

Özelleşen Milli Piyango tarafından gerçekleştirilen Süper Loto’da bu akşam 20 numaralı çekiliş yapıldı. Yaklaşık 15 milyon liralık büyük çekilişi ile dikkatleri üzerine çeken Süper Loto’da büyük ikramiye için belirlenen numaralar; 1-8-12-40-52-56 oldu. Peki Süper Loto çekiliş sonuçları nasıl sorgulanır? Süper Loto’da büyük ikramiye devretti mi? İşte 16 Şubat Süper Loto sonuçlarıyla ilgili tüm bilgiler…

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Süper Loto Sonuçları

Süper Loto Sonuçları

Süper Loto’nun bu akşam yapılan çekilişinde altı bilenin çıkmaması üzerine büyük ikramiye bir sonraki çekilişe devretti. Süper Loto’da bir sonraki çekiliş 18 Şubat Perşembe günü gerçekleştirilecek. Bu akşam beş doğru tahminde bulunan 14 kişi ise kişi başı 19 bin 335 liranın sahibi oldu.

SÜPER LOTO SONUÇ SORGULAMA EKRANI

Süper Loto Nasıl Oynanır?

Süper Loto Nasıl Oynanır?

Süper Loto kolonları 1 ve 60 arasındaki sayılardan oluşur. Bu sayılardan her kolonda 6 seçim yapmalısınız. Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Tek kolon ücreti ise 3 TL’dir.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın