Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

12 Yıl Seks Endüstrisinde Çalışan ve 10 Bin Erkekle Yattıktan Sonra Kitap Yazan Kadın

-

Yıllarca para karşılığı seks işçiliği yaptıktan sonra erkeklerin gerçekten ne istediğini çözdüğünü söyleyen kadının hikayesine Unilad'de rastladık.

Kaynak: http://www.unilad.co.uk/sex/woman-who-ha...

Erkekler... Çoğu kadının çözmeye çalıştığı, hakkında varsayımlar yaptığı varlıklar.

Özellikle konu ilişkiler ve seks hayatı olunca.

10 binden fazla erkekle yatmış olan eski bir seks işçisi, erkeklerin 'gerçekten' ne istediğini bildiğini iddia ediyor.

Şu an 39 yaşındaki Gwyneth, ilk kez 21 yaşında ücret karşılığı seks yaptı. Bundan tam 3 sene önce, 18 yaşında, toplu tecavüze uğradı ve hayatı değişti.

Emekli olan kadın, sektörde geçirdiği 12 yıldan pişman değil. Hatta kadınların karşı cinsle ilişkilerini nasıl geliştireceklerini anlatan yayımlanmış bir kitabı var.

Gwyneth'e göre erkeklerin ilk özelliği, sapıkça fantezi arayışları içinde olmamaları.

"Çoğu, bu hardcore fantezi seksini yapmak istemiyor. İsteyenlerin yüzdesi de çok düşük. 12 senedir bu işin içindeydim, bu uzun bir süre. Ancak bu tarz sapıklıklar arayan çok fazla erkek görmedim. Çoğu normal seksti."

Gwyneth, seks için para ödeyen erkeklerin çoğunun anında memnuniyet veya fiziksel zevk aramadığını, bunun yerine psikolojik bir heyecan istediklerini belirtti.

"Sadece seksten daha fazlası. Seks için her zaman psikolojik bir motivasyon var, yalnızca fiziksel bir dürtü değil. Müşterilerin çoğu bir saatten fazla kalıyordu. Tabii ki seks vardı ancak işimin çoğunu konuşmak oluşturuyordu."

Sonuca bağlarken de erkeklerin hem ilişkide hem de yatakta maskülen ve dominant olmak istediğini belirtiyor.

"O adam ilişkisinde emasküle olmuş hissediyor, tekrar maskülen hissetmek istiyor. Erkekliklerine onay arıyorlar. Erkekler için bu çok önemli. Kimileri de oyun oynamak istiyor. Kadınları kontrol etmek onlara farklı bir haz veriyor."

Bu söylediklerinin seks endüstrisine ışık tuttuğu şüphesiz. Bu sektördeki erkekler bunları istiyor olabilir.

Ancak bunu tüm ilişkilere genellemek ne kadar doğru olur bilemiyoruz. 🤔

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
layd

sosyal hizmet görevi yapmış resmen..

unknown_member

erkekler hakkındaki tespitleri doğru.

seelym

10.000 ERKEKLE YATMIS. BI ERKEKTEN 200 TL ALSA 2.000.000 TL YAPAR. EE BUNUN YANINDA ZENGINIDE VAR, TUM GECE SAHIP OLANI DA VAR DERSEK HADI BI 2.000.000 DA ORDAN GELSE, 4.000.000 TL. EKSTRA BONUSLARI FALAN DERKEN SEN BANA BEN SANA GECIRDIM, 5.000.000 TL HADI ARAP BI ADAMA VERDI OLDU 6.000.000 SEN BUNU DUZ 10.000.000 TL YE VUR.

emrullahabi

Milli sporumuz "Ciro Hasaplama"nın güzel bir örneğini verdiniz, teşekkürler. Yalnız stopaj, muhtasar ve genel giderleri düşmemişsiniz.

ogulcan-gulle

bknz: 770 genel yönetim gideri

ogulcan-gulle

inş 770'tir :Dd

ked1babas1

Yani din kursan tapan olur kesin.. 10 bin ne ya, ben devlet olsam sana erken emeklilik verirdim.

gzm-ynklr

)))

Görüş Bildir