12 Sezon Bizlerle Olan Efsanevi Komedi Dizisi "The Big Bang Theory" Finalinde Neler Yaşandı?

-

Yıllardır belli bir hayran kitlesiyle devam eden komedi dizisinin final bölümünde en sevilen karakterlerin hayatlarındaki değişimleri sizler için BuzzFeed'den derledik.

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/shylawatson/the...

"The Big Bang Theory"nin 12 yıllık serüveni geçtiğimiz günlerde son buldu.

Peki dizideki en sevdiğiniz karakterler nasıl bir sonla ekranlara veda etti? Hazırsanız, beraber bakalım.

Sheldon ve Amy, Nobel Ödülü kazanır.

Gergin ve heyecanlı bir şekilde haberleri bekledikten sonra Sheldon ve Amy, Fizik alanında Nobel Ödülü kazandıklarını öğrenirler.

Amy, ödül parasını kendini yenilemek için kullanır.

Bu sırada Sheldon da medyanın gözünün üzerinde olmasına kendini alıştırır.

İki ay sonra ekip İsveç'e ödül töreni için gitmeye karar verirler ama Sheldon'ın olumsuz davranışları nedeniyle vazgeçme noktasından dönerler.

Amy ve Penny arasında geçen birkaç muhabbetten sonra Sheldon son birkaç yıldır gerçekten bir pislik gibi davrandığını fark eder.

Herkesin ayağa kalkmasını istedikten sonra, kabul konuşmasını kendisine bunca yıl boyunca katlanan arkadaşlarına teşekkür etmek için fırsat olarak görür ve her birinin onun için ne kadar özel olduğunu anlatır.

Sheldon yaptığı bu içten konuşmayı "Size hak etmediğiniz şekilde bir arkadaş olduysam özür dilerim. Ama bilmenizi isterim ki, kendimce hepinizi çok seviyorum." diyerek bitirir.

Leonard ve Penny ise anne-baba olacaklarını ilan ederler!

Sheldon gergin bir şekilde ödül töreni sonuçlarını beklerken Penny, Leonard'a yani eve döner. İki ay sonra Penny'nin hamileliğini öğrenirler ama sır gibi saklarlar. Ama İsveç'e olan yolculukları sırasında Penny sürekli tuvalete gitmesiyle ilgili Sheldon'ın bitmek tükenmek bilmeyen sorularından bıkar ve ağzındaki baklayı çıkarır.

Sheldon'ın kabul konuşması sırasında ikilinin tanıştığı ilk anı anımsar ve "Leonard ve Penny tanıştığında oradaydım. Leonard, çocuklarının akıllı ve güzel olacağını söylemişti. Ve şimdi bebeklerini beklerken, bundan hiç şüphe duymuyorum." der.

Howard ve Bernadette ise çocuklarından ilk kez ayrılırlar.

Şimdiye kadar gördüğümüz belki de en pimpirikli ebeveynler olarak Bernadette ve Howard, çocukları Halley ve Michael'ı bırakıp İsveç'e gitmekte çok zorlanırlar.

En sonunda ise çocuklarını Stuart ve Denise ile bırakıp, Sheldon ve Amy'yi desteklemeye gitmeye karar verirler.

Raj da Sarah Michelle Gellar ile tanışır.

Anu ile biten ilişkisinin ardından Raj bir kez daha yalnız kalır. İsveç'e olan yolculukları sırasında Sarah Michelle Gellar ile tanışır ve bir şekilde ödül törenine kendisiyle beraber gelmesi için ikna eder.

Sheldon konuşması sırasında kalabalığa doğru bakarak "Bu, Buffy the Vampire Slayer değil mi?" diyerek harika bir gönderme yapar.

Veeee asansör sonunda yeniden çalışır. Ama elbette o kadar insanın bir sürü valizle yüklenmesi sonucunda bozulması da sürpriz olmazdı.

The Big Bang Theory, bütün ekip dışarıdan aldıkları yemekleri keyifle yer ve sohbet ederken biter!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
rorschach_srkian

bitti..:(

hestia

bitti iki gözümün çiçeği :/

what-the-duck

Sheldon'u oynayan Jim Parsons'ın dizi bittikten sonra gay olduğunu öğrenip şok yaşamıştım birkaç gün önce :) Bunca yıl nasıl çatmamış bana :)))

sezin.bilgi

Bu bile G0T tan iyi bitmiş.. :/

sena-ogul

Bile :D?

sezin.bilgi

Sevenlerine saygılarımla, yüksek bütçe ve beklenti içermeyen günlük hayatı kendi yöntemince aktaran bir sit-com dizi olduğu için Sena Hanım :) Buna rağmen GoT'un aksine finali okurken özellikle sheldon'un nobel ödül töreni konuşması tüylerimi diken diken etti... Not: Benim kızımın adı "Arya"..hayal kırıklığımın derecesini siz düşünün! :D

Görüş Bildir