Görüş Bildir
Haberler
1,5 Yaşındaki Bebeğinin Vücuduna Sigara Basmış... Şüpheli Babaya Mahalleliden Meydan Dayağı

etiket 1,5 Yaşındaki Bebeğinin Vücuduna Sigara Basmış... Şüpheli Babaya Mahalleliden Meydan Dayağı

Ulaş
29.07.2021 - 11:49

İstanbul Şişli'de bir apartmanın bodrum katında babasıyla yaşayan 1,5 yaşındaki bebeğin ağlama seslerini duyan komşular, çocuğun vücudunda morluklar ve sigara yanıkları gördü. Bebek tedavi altına alınırken, baba mahalleliler tarafından dövüldü.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Olay, dün sabah saatlerinde Şişli Kurtuluş'ta meydana geldi. İddiaya göre, apartmanın bodrum katından bebeğin ağlama seslerini duyan üst kat komşusu Zilan Akman ve arkadaşı Safa Bayad aşağı indi.

Apartman boşluğundaki pencereden bakan Zilan Akman babasıyla yaşayan 1,5 yaşındaki bebeğin titreyerek ağladığını gördü.

Apartman boşluğundaki pencereden bakan Zilan Akman babasıyla yaşayan 1,5 yaşındaki bebeğin titreyerek ağladığını gördü.

Bebeğin yanına giden Akman, vücudunda morluklar ve yaralar gördü. Durumu polise bildiren Akman, bebekle birlikte hastaneye gitti.

Mahalleli şüpheli babayı linç etmek istedi.

Mahalleli şüpheli babayı linç etmek istedi.

Bebek hastanede tedavi altına alınırken, baba ise gözaltına alındı. İfadesi alındıktan sonra serbest bırakıldığı öğrenilen şahıs evinin önünde mahalleliler tarafından dövüldü.

Zilan Akman, bebeğin her yerinde sigara yanıklarını gördüklerini söyledi.

Zilan Akman, bebeğin her yerinde sigara yanıklarını gördüklerini söyledi.

Akman ''Bir aydır burada kalıyorlar, annesi 3 aylıkken terk etmiş memleketine gitmiş. Daha önce de babası bebeğini sürekli bırakıp gidiyordu. Biz bebek için adalet istiyoruz' dedi.

Safa Bayad ise 'Çocuğun vücuduna baktım her yerde morluk vardı. Her yerde kan vardı. Çok kötü durumdaydı'' diye konuştu.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
715
224
68
46
15
4
4
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Art Ankara

Devlet bebeğe işkence yapan şerefsizi serbest bırakır mahalleli cezayı kendi vermek zorunda kalır işte günümüz Turkiyesinde adaletin nasil işlediğinin özeti ... Devamını Gör

Kestane çeri

Bence ihbar eden komşuya da musallat olacak bu

Hilal Bal

Nasıl serbest bırakılabiliniyor ? Allah senin belanı versin şerefsiz köpek ! Mahalleli baktılar adalet yok biz uygulayalım demişler ellerinize sağlık

nazan

Bakamadım bebeğe o kadar ki içim acıdı.. Bu ne biçim baba Allah kahretsin seni vicdansız şerefsiz. Serbest bırakılmış hemen SERBEST! O bebeğin çektiği acılar... Devamını Gör